100 grami mākslīgā intelekta - sākot no 2.30 € mēnesī
100 grami mākslīgā intelekta - sākot no 2.30 € mēnesī
~

Tildes Birojs

100 grami mākslīgā intelekta

tilde-visual-grey-last-ar-hoveriem Created with Sketch.

Runas sintēze

Runas sintēze rakstītu tekstu izrunā balsī, garumzīmes un mīkstinājuma zīmes tai nav šķērslis! Līdzīgi kā audio grāmatas, vari klausīties teju jebkuru tekstu, e-pastu vai mācību materiālu latviešu valodā.

Mākslīgais intelekts

Ideāls mākslīgais intelekts (MI) ir sistēma, kas spēj mācīties, domāt, runāt, izprast teikto un emocijas līdzīgi cilvēkam. Ideāls vēl jāsasniedz, bet MI jau šodien cilvēkam palīdz veikt aprēķinus, sazināties ar ierīcēm un sazināties vienam ar otru. Valoda ir neatņemama MI sastāvdaļa.

Runas atpazīšana

Īpaši latviešu valodai izstrādātā runas atpazīšana nodrošina runas pārvēršanu tekstā, ļaujot dot komandas dažādām ierīcēm, diktēt tekstus datorā vai telefonā, atšifrēt intervijas u.c

Mašīntulkošana

Mašīntulkošana nodrošina automātisku tekstu un dokumentu tulkošanu no vienas valodas otrā. Tildes neironu mašīntulks latviešu valodai ir atzīts par pasaulē labāko! Tulkojumi ir precīzāki un ņem vērā kontekstu.

Neironu tīkli

Neironu tīkli ir veidoti, iedvesmojoties no neironiem mūsu smadzenēs, un ļauj datoriem mācīties no datiem. Lai labi apgūtu latviešu valodu, sistēmai jāapgūst liels apjoms vārdu, tekstu, balss ierakstu.

Tehnoloģijas latviešu valodai

Tilde māca mākslīgo intelektu “runāt” latviešu valodā, nodrošinot mūsu identitātes un kultūras koda saglabāšanu digitālajā vidē. Varam lepoties, ka latviešu valoda ir viena no dažām, kam pieejamas kvalitatīvas runas tehnoloģijas, virtuālie asistenti un mašīntulkošana.
Nākamais

Valodas tehnoloģijas Tildes Birojā

Mūsdienīgi valodas rīki Tildes Birojā jau atvieglo dažādu nozaru speciālistu darbu. Valodas tehnoloģijām, arī mākslīgajā intelektā balstītām, nav jābūt sarežģītām, bet gan noderīgām, pieejamām un ērtām – izmēģini tās!
Izmēģini visas latviešu valodai pieejamās valodas tehnoloģijas! Izmēģināt
Izmēģini visas latviešu valodai pieejamās valodas tehnoloģijas! Izmēģināt

Kā top Latvijas mākslīgais intelekts?

Mākslīgais intelekts netiek radīts tālu prom, slepenās laboratorijās. Tas ir pieejams te un tagad! Uzzini, kā tas top un kā vari to izmantot savā ikdienā!

Kas ir mākslīgais intelekts?

Šobrīd vairs neizdosies noliegt acīmredzamo: mākslīgais intelekts turpina ieplūst mūsu ikdienā aizvien vairāk. Par mākslīgo intelektu, tā veidiem, tērzēšanas programmām, darba maiņu un iespējām stāsta Tildes pētniecības un izstrādes direktors Raivis Skadiņš un Tildes starptautiskā biznesa attīstības vadītājs Kaspars Kauliņš.

Lasīt vairāk

Kā top valodas tehnoloģijas Latvijā?

Kādā koku ieskautā Pārdaugavas dārzā atrodas Tildes ēka, kurā strādā vairāki desmiti Latvijas dedzīgāko prātu. Šīs noteikti ir Latvijas mākslīgā intelekta mājas, jo no Tildes veidotajiem risinājumiem mākslīgais intelekts piemīt gan mašīntulkošanai un balss tehnoloģijām, gan valodas analīzei un virtuālajiem asistentiem. Uzzini, kā top tehnoloģijas labumi, kas palīdz saglabāt latviešu valodas vērtību!

Lasīt vairāk
100 grami mākslīgā intelekta - sākot no 2.30 € mēnesī!
Abonē