Attālināti, bet kopā! Tildes sniegtais atbalsts Covid-19 ārkārtas situācijas laikā

Lai sniegtu atbalstu šajā izaicinošajā laikā, Tildes komanda strādā attālināti, vienlaikus padarot uzņēmuma produktus un pakalpojumus vēl pieejamākus gan jau esošajiem klientiem, gan ikvienam citam Latvijas uzņēmējam, valsts iestādes darbiniekam un iedzīvotājam. Īpaši vēlamies atbalstīt attālinātās izglītības procesu, tādēļ ārkārtas situācijas laikā visi Tildes risinājumi izglītībai būs pieejami bez maksas.

Ikvienam Latvijas iedzīvotājam pieejams virtuālais asistents drošticamai informācijai par Covid-19

Tildes un Tet komandām sadarbojoties, izveidots virtuālais asistents drošticamai informācijai par Covid-19. Tas sniedz atbildes uz biežākajiem jautājumiem saistībā ar Covid-19, nodrošinot vieglu pieeju uzticamai un operatīvai informācijai, nepārtraukti turpinot mācīties un apgūt jaunākās tēmas. Virtuālais asistents par Covid-19 ir pieejams vietnē covidbots.lv, un ikviena valsts vai pašvaldību iestāde, kas to vēlas, ir aicināta ievietot to savā mājaslapā.

Strādāt un vadīt uzņēmumu no mājām iespējams ar mākoņrisinājumu Tildes Jumis Pro

Arvien vairāk uzņēmumu šobrīd strādā no mājām, tādēļ ir pieaugusi vajadzība pēc mākoņrisinājumiem, kas darbu ļauj veikt attālināti. Aicinām izvēlēties grāmatvedības un uzņēmumu vadības mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Pro. Piesakieties bezmaksas mēneša izmēģinājumam!  Arī mācību centri un augstskolas, kurās pasniedz grāmatvedību un uzņēmējdarbību, ir aicināti līdz 2020. gada jūnija beigām bez maksas izmantot sistēmu Tildes Jumis Pro, tādējādi nodrošinot attālinātu apmācību saviem studentiem.

Latvijas skolām esam nodrošinājuši piekļuvi visām letonika.lv iespējām

Ikviens skolotājs un skolēns var izmantot letonika.lv, autorizējoties ar E-klases vai Mykoob lietotājvārdu un paroli. Ja skola neizmanto šīs vietnes, piešķirsim individualizētas pieejas. Portāls letonika.lv ir zinību resurss ar plašu saturu, kas ļauj veidot mācību materiālus, mācīties un gatavoties pārbaudes darbiem gan skolā, gan mājās.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu atbalstu darbam ar dokumentiem, mācību materiālu veidošanu vai studiju darbu izstrādi, nodrošinām bezmaksas pieeju arī Tildes Birojam

Tildes Birojs atvieglo ne tikai tulkošanu, bet arī pareizrakstības, gramatikas un stila pārbaudi, kā arī piedāvā atpazīt audiofailus un diktēt piezīmes. Piesakieties uz bezmaksas izmēģinājuma mēnesi! Gadījumā, ja tas jau izmantots, bezmaksas pieejas pagarinājumu piešķirsim individuāli.

Jautājumu gadījumā sazinieties: letonika@tilde.lv vai birojs@tilde.lv

Informācijas pieejamība un plūsma ir svarīga ikdienā, bet tā ir jo īpaši būtiska krīzes apstākļos

Tilde aicina ikvienu cilvēku izmanot Tildes mašīntulkotāju, kura ir pieejama bez maksas un ļauj tulkot tekstus, dokumentus un pat mājaslapas. Atgādinām arī, ka visiem Latvijas iedzīvotājiem ir brīva pieeja Hugo.lv platformai, kura nodrošina automatizētu tulkošanu ar tulkošanas asistentu, runas atpazīšanu un runas sintēzi, kas var palīdzēt gan mācībās, gan darbā. Tilde piedāvā īpaši pielāgotas tulkošanas platformas un integrācijas dažādās vidēs gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, gan valsts institūcijām. Piedāvājam bezmaksas izmēģinājuma periodu tiem, kas vēlas nodrošināt drošu un daudzvalodīgu informācijas pieejamību un apmaiņu saviem darbiniekiem un klientiem. Lai uzzinātu vairāk par Tildes mašīntulkošanas iespējām, sazinieties: mt@tilde.com

Lokalizējam lietotni, kas palīdzēs informēt iedzīvotājus par saskarsmi ar Covid-19 inficētu personu

Tildes lokalizācijas komanda, nodrošinot tulkojumus Baltijas valodās, kopā ar vairākiem citiem uzņēmumiem un veselības organizācijām piedalās starptautiskā projektā, kas paredz izveidot lietotni VirusContact. Lietotne 14 dienu periodā informēs iedzīvotājus, ja tie būs saskārušies ar Covid-19 inficētu personu. Šobrīd lietotni testē Sarkanais Krusts, un arī tiek turpināts darbs ar Eiropas veselības organizācijām un datu drošības speciālistiem, lai padarītu to pieejamu lietotājiem, vienlaikus garantējot pilnīgu personas datu drošību.