2014. gada 26. novembrī

Ekipējums
gudram vadītājam


vēsturiskajā ēku ansamblī “Koka Rīga”

Gudram vadītājam

Par konferenci

Uzņēmuma vadības konference “Ekipējums gudram vadītājam” norisināsies 2014. gada 26. novembrī vēsturiskajā ēku ansamblī “KOKA RĪGA”. Šoreiz esam aicinājuši Latvijas spožākos profesionāļus, dažādu jomu pārstāvjus, kas dalīsies pieredzē un atklās efektīvākos paņēmienus, kā jūsu uzņēmums var izdzīvot starp mūsdienu biznesa haizivīm.

Gudrs vadītājs ir tāds, kurš prot veiksmīgi attīstīt savu biznesu un veido uzņēmumam lojālu komandu. Gudrs vadītājs ir stratēģis, novators, administrators, savas jomas speciālists un komunikācijas virtuozs vienā personā, kurš māk izvirzīt mērķus un vadīt, ir atvērts jaunām idejām, pārzina finanšu darbības, seko līdzi nozares jaunumiem, ir enerģijas pārpilns, paškritisks un... vēl un vēl... Tas ir daudzu dažādu personisko īpašību un pieredzes kopums.

Vadītāja veiksmes atslēga ir gudri izmantot daudzveidīgu “ekipējumu”: dažādas metodes, modeļus, rīkus un IT risinājumus, kas atbalsta ne tikai grāmatvedību, bet gandrīz visus uzņēmuma procesus – komunikāciju, mārketingu, pārdošanu, datu uzskaiti, uzglabāšanu un analīzi, resursu pārvaldību un ne tikai. Gudrs vadītājs ir nodrošinājies ar gudru ekipējumu sava biznesa attīstīšanai.

Kādas ir biznesa modeļu un risinājumu attīstības tendences? Kā vadīt efektīvāk? Ko tieši iekļaut sava biznesa ekipējumā? Uz šiem jautājumiem jums atbildes sniegs Latvijas populārākās grāmatvedības sistēmas Tildes Jumis rīkotā uzņēmuma vadības konference. Šī ir ekskluzīva iespēja Latvijas uzņēmumu vadītājiem iepazīties ar aktuāliem jaunumiem un iegūt jaunas zināšanas sava biznesa veiksmīgai attīstībai.

Norises laiks:

26. novembris plkst. 12.30 – 17.30

Norises vieta:

vēsturiskais ēku ansamblis “KOKA RĪGA”, Grīziņkalns, Krāsotāju iela 12, Rīga

Maksa par dalību konferencē (ar PVN)*

30 EUR
* 100% atlaide Tildes Jumja lojālajiem klientiem; 50% atlaide Tildes Jumja klientiem

Ja vēlaties būt starp pirmajiem, kas gudri ekipējies, lai veiksmīgi attīstītu savu uzņēmumu mainīgajā biznesa vidē, piesakiet savu dalību līdz 22. novembrim!

Lasīt vairāk

Programma

12:30 - 13:00

Dalībnieku reģistrācija

13:00 - 13:10

Konferences atklāšana

Tildes vadītāja Andreja Vasiļjeva ievadvārdi

13:10 - 13:15

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Video uzruna. Pauls Irbins, “TRIVIUMS apmācība” pasniedzējs

13:15 - 14:00

Bizness — izrāde, horeogrāfija, spēle un romāns

Toms Kreicbergs, rakstnieks, “TRIVIUMS apmācība” pasniedzējs

Pieredzes stāsts par biznesa iedvesmas un jaunu prasmju gūšanu no pārsteidzošiem avotiem. Par likumsakarībām mākslā, sportā un biznesā un par to, kā šīs jomas bagātina mūsu dzīves.

14:00 - 14:40

Kā sasniegt strauju un ilgtspējīgu biznesa attīstību, izmantojot savu uzņēmēja gēnu

1. daļa. Jānis Skrūzkalns, BOSI Baltijas reģiona vadītājs

BOSI ir metodoloģija, kuras pamatā ir četri uzņēmēju pamattipi: Būvētājs, Oportūnists, Speciālists un Inovators. Šo metodoloģiju izmanto, lai panāktu ilgtspējīgu biznesa pieaugumu, apgrozījuma kāpināšanu, vienlaikus nostiprinot veselīgu uzņēmuma rentabilitāti. Kā jūsu un jūsu komandas uzņēmēja gēns ietekmē biznesu? Kādēļ jūsu bizness nenes gaidīto rezultātu? Ko darīt, lai bizness nonāktu nākamajā attīstības līmenī?

14:40 - 15:00

Kafijas pauze, BOSI uzdevums

15:00 - 16:00

Kā sasniegt strauju un ilgtspējīgu biznesa attīstību, izmantojot savu uzņēmēja gēnu, 2. daļa

Jānis Skrūzkalns, BOSI Baltijas reģiona vadītājs

16:00 - 16:20

Kafijas pauze

16:20 - 17:00

Ievads biznesa modelēšanā

Kārlis Apkalns, MBA, Rīgas vadošo biznesa skolu pasniedzējs, treneris, konsultants

Biznesa vide un tehnoloģijas mainās, tāpēc vakardienas biznesa modeļi šodien vairs neder. Daži uzņēmumi spēj sevi pārveidot, bet citiem tas neizdodas. Ko sekmīgie uzņēmumi dara citādi? Kā iekļūt sekmīgo “klubiņā”? Kā labāk izmantot mūsu rīcībā esošos resursus? Kā biznesa ideju pārbaudīt bez dārgiem eksperimentiem?

17:00 - 17:20

Finanšu pārvaldības rīki uzņēmuma vadītājam

Ilze Lapiņa, Tildes Uzņēmumu vadības sistēmu biznesa attīstības vadītāja

Uzņēmuma finanses nav tikai grāmatveža darba lauks, kurā galvenais uzdevums ir savlaicīgi nodot VID nepieciešamās atskaites. Gudrs vadītājs arī ikdienā seko sava uzņēmuma darbības rādītājiem. Kā to izdarīt jebkurā vietā un laikā, izmantojot jaunus un mūsdienīgus līdzekļus? Mākoņpakalpojumu izmantošana. Uzņēmuma vadības lietotne ikviena vadītāja viedtālrunī.

17:20 - 17:30

Noslēgums

Runātāji

Pauls Irbins

Starptautiski sertificēts TOC konsultants ražošanas un piegāžu ķēdes optimizācijas jautājumos ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi pārdošanas un kvalitātes jautājumu risināšanā ražošanas un tirdzniecības uzņēmumos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Taivānā, Malaizijā, Japānā, Ķīnā un Indijā. Pauls Irbins ir izveidojis bērnu zinātnes centrus “Z(in)oo” Cēsīs, “Zili Brīnumi” Rīgā, “Lielvārdi” Lielvārdē, organizējis pirmās Latvijas kosmiskās zondes “Zinoo-1” palaišanu. Ir pirmā Baltijas kosmosa festivāla organizators.

Toms Kreicbergs

Prezentāciju, biznesa sarunu un finanšu tirgus konsultants, rakstnieks, “TRIVIUMS apmācība” pasniedzējs. Četrus gadus strādājis investīciju bankās UBS un Scotia Capital Volstrītā, Ņujorkā. Prezentāciju pieredze gan starptautiskos koncernos, gan mazos uzņēmumos uzņēmumu vadītāju, finanšu direktoru un izpilddirektoru līmenī. Ilgstoši individuāli studējis angļu sarunvalodu un biznesa sarunu māku pie pasaulslavenā speciālista Sema Čvata (Sam Chwat). Ar pseidonīmu Tom Crosshill raksta zinātnisko fantastiku, ieguvis Nebula balvas nomināciju, konkursa “Writers of the Future” godalgu un Latvijas Literatūras gada balvas nomināciju. Guvis papildu prezentāciju iemaņas, nodarbojoties ar klasisko un improvizācijas teātri, kā arī teātra režiju. Uzņēmumā “TRIVIUMS apmācība” vada seminārus par prezentācijas prasmēm, darījumu sarunu vadīšanu, argumentāciju un rakstniecību.

Kārlis Apkalns

Biznesa vadības, mārketinga un pārdošanas pasniedzējs, treneris un konsultants. Akadēmisko darbu un biznesa konsultāciju praksi papildinot ar radošā vidē gūtajām prasmēm, Kārlis Apkalns veido seminārus, kuri izaicina pierasto un liek ikdienā lietās saskatīt dziļāku jēgu. Specializējas vadības, līderības, komunikācijas un pārdošanas jautājumos. Jautrākā replika pēc semināra: “Šis džeks arī par 95. markas benzīnu varētu stāstīt interesanti.” Siltākais kompliments: “Šīs stundas man lika domāt.” “Mūsu sabiedrība kopumā vairāk novērtē darīšanu (habilis), nevis domāšanu (sapiens). Atminoties, ka habilis bija divus attīstības periodus pirms sapiens, domāšanas uzrunāšana man šķiet vērtīgs panākums cilvēku virzīšanā uz priekšu.” Kārļa Apkalna blogs: www.apkalns.lv

Jānis Skrūzkalns

Sertificēts uzņēmēja gēna BOSI katalists un Baltijas reģiona vadītājs. Latvijas Mārketinga profesionāļu kolēģijas valdes loceklis. Viens no vadošajiem patērētāju un pētījumu ekspertiem Latvijā. Palīdzējis daudziem klientiem: DNB, Nordea, Citadele, Hipotēku banka, Swedbank, SEB, LMT, Lattelecom, Tele2, RPK, Valmieras piens, Rīgas piensaimnieks, Aldaris, Cido, Gutta, Laima, Kraft, Nestle, Mars, Fazer, Hanzas maiznīcas, Latvijas Balzams, Pernod Ricard, Rimi, Narvesen, Ergo, If, Samsung u.c.

Andrejs Vasiļjevs

Uzņēmuma “Tilde” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs. Rūpējoties par latviešu valodas vietu moderno tehnoloģiju vidē, viņa vadībā 23 gadu laikā Tildē ir radīti un attīstīti tādi Latvijā populāri digitālie risinājumi kā Tildes Birojs, letonika.lv, Tildes Jumis, kā arī starptautiskajā vidē atzītas valodu inovācijas mašīntulkošanas, terminoloģijas un lokalizācijas jomās. 2010. gadā ieguvis datorzinātņu doktora (Dr.sc.comp.) zinātnisko grādu. Andrejs Vasiļjevs piedalās Latvijā sabiedrībai būtisku jautājumu risināšanā valodu tehnoloģiju un informācijas tehnoloģiju nozarēs. Ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) valdes loceklis, Valsts valodas komisijas loceklis, UNESCO programmas “Informācija visiem” (IFAP) starpvalstu biroja loceklis, valdes loceklis Eiropas Valodas resursu asociācijā (ELRA), Daudzvalodu Eiropas tehnoloģiju aliansē META-NET, kā arī LT-Innovate. Sarakstījis virkni publikāciju valodas tehnoloģiju un informācijas sabiedrības jautājumos.

Ilze Lapiņa

Tildes Uzņēmumu vadības sistēmu biznesa attīstības vadītāja. Vairāk nekā 20 gadu darba pieredze Tildē, vadot Tildes Jumja attīstību un veidojot to par populārāko grāmatvedības uzskaites sistēmu Latvijā. Kopā ar komandu īstenotas vairākas būtiskas tehnoloģiskas izmaiņas, piemērojot Tildes Jumi jaunākajām prasībām IT jomā un ieviešot eiro. Ilze Lapiņa ir rogaininga entuziaste, viena no Latvijas pārstāvjiem Starptautiskās rogaininga federācijas padomē.

Kontaktinformācija: gudramvaditajam@tilde.lv , +371 67 805 713