20.06.2016.

Ar uzlabotu funkcionalitāti un papildinātu vārdu krājumu šodien, 20. jūnijā, pie lietotājiem nonāk pirmais Tildes Biroja atjauninājums OS X videi.


Programmas atjauninājumā vislielākais uzsvars likts uz labāku un plašāk pieejamu pareizrakstības pārbaudi. Uzlabojumi veikti divās jomās.

Pirmkārt, pareizrakstības datubāzē ir iekļauti daudzi jauni vārdi, kas ļaus labāk atpazīt pieļautās kļūdas salikteņos, kuri iepriekš netika pazīti, piemēram, "palīgrīks", "datorsoma" un "iesācējuzņēmums".

Otrkārt — programma kļuvusi saderīga ar MS Office lietojumprogrammām. Pareizrakstības pārbaude, kas Tildes Biroja Mac versijas lietotājiem iepriekš jau bija pieejama daudzās programmās, kā, piemēram, Safari, Pages, Numbers un Evernote, tagad pieejama arī Office 2011 un Office 2016 lietojumprogrammās — Word, PowerPoint, Excel u. c.

Kā iegūt atjauninājumu?
Tildes Birojs meklē un piedāvā instalēt atjauninājumus automātiski. Ja tā nenotiek, jāatver programma un Tildes Biroja izvēlnē jānoklikšķina uz Atjauninājumi. Lai programmas jaunie papildinājumi darbotos korekti, aicinām lietotājus pārliecināties, vai MS Office 2016 lietojumprogrammām ir instalēti jaunākie atjauninājumi (versija 15.22.1).

Par programmu Tildes Birojs
Latvijā radītā datorprogramma Tildes Birojs 2016 ietver mūsdienīgākās tehnoloģijas, lai palīdzētu uzturēt daudzveidīgu un skaidru valodas vidi. Lietotāji var kvalitatīvi tulkot vārdus, tekstus un dokumentus, izmantot svešvalodu un skaidrojošās vārdnīcas, runas atpazinēju, kā arī sinonīmu vārdnīcas un enciklopēdijas. Programma ir saderīga ar jaunākajām Windows, OS X un MS Office versijām.

Tildes Biroja iespējas jebkurš var izmēģināt un izmantot vienu mēnesi bez maksas, programmu lejuplādējot vietnē: www.tildesbirojs.lv.

Novēlam raitu un pareizu rakstīšanu!

Tildes Birojs Mac