25.08.2016.

Līdz ar MS Office 2016 for Mac pāreju uz 64 bitu versiju, atjauninājumu laidis klajā arī Tildes Birojs. Jau no šodienas, 25. augusta, jebkurš Tildes Biroja Mac versijas lietotājs varēs turpināt izmantot latviešu valodas atbalstu, neuztraucoties par saderību ar jauno MS Office.

Šonedēļ Microsoft nāca klajā ar paziņojumu par programmatūras Office 2016 for Mac pāreju uz 64 bitu versiju. Izmaiņas uzlabos programmu veiktspēju, lai lietotāji varētu strādāt ar lielāka apjoma datiem un dokumentiem.

Rūpējoties par saviem klientiem, ar programmas jauninājumu klajā nākusi arī Tildes komanda, nodrošinot Tildes Biroja Mac versijas saderību ar jauno Office 2016 for Mac 64 bitu versiju.

Microsoft veiktā pāreja padarīs ērtāku darbu ar liela apjoma teksta dokumentiem, kas mūsu klientiem nav iedomājams bez Tildes Biroja. Pašlaik aktīvi sadarbojamies ar Microsoft grupu, kas izstrādā produktus Mac datoriem (Redmondā (ASV)), lai jau drīzumā mūsu Tildes Biroja Mac versijas lietotāji varētu izmantot ne tikai pareizrakstības pārbaudi, bet arī gramatikas pārbaudītāja sniegtās iespējas MS Office 2016 for Mac vidē,” par programmas atjauninājumu un nākotnes plāniem stāsta Tildes valodas sistēmu biznesa vadītāja Diāna Čunčule.

Tildes Biroja Mac versija tika laista klajā 2016. gada aprīlī. Līdzās vārdnīcām, enciklopēdijām un runas atpazīšanas rīkiem Tildes Birojs nodrošina pareizrakstības pārbaudi programmatūrā MS Office for Mac, kā arī programmās Safari, Pages, Numbers, Evernote u.c.

Tildes Birojs