E-seminārs: Kā sagatavoties eiro ieviešanai

09.09.2013.

Šobrīd jau ir pilnīgi skaidrs, ka eiro būs, un tāpēc pēdējais laiks sākt gatavoties finanšu datu konvertācijai uz eiro.Straujiem soļiem tuvojas oktobris, kad sākas viens no svarīgākajiem posmiem eiro ieviešanas procesā – cenu paralēlās atspoguļošanas periods. Tāpat šajā laikā ikkatrs ir domājis par to, kādas darbības būs nepieciešams veikt, lai uzņēmumā varētu veiksmīgi sagatavoties eiro ieviešanai.

Tādēļ mēs vēlamies Jūs aicināt piedalīties e-seminārā, kurā stāstīsim, par sagatavošanās darbiem sagaidot eiro.

Ar semināra programmu variet iepazīties šeit! 

E-semināra tēma: Kā sagatavoties eiro ieviešanai!

Lektore: Sabiedrības Tilde grāmatvedības sistēmu analītiķe Anda Ziemele
E-seminārs notiks: 2013. gada 16. septembrī plkst. 10:00–13.00.

E-semināra dalības maksa: 24.00 Ls (ieskaitot PVN)/EUR 34.15 
Tildes Jumja klientiem – 50% atlaide (12.00 Ls) 
Tildes Jumja lojālajiem klientiem – 100% atlaide (bez maksas) reģistrācijas saite ir nosūtīta e-pastā.

REĢISTRĀCIJA IR BEIGUSIES

Saņemot e-semināra reģistrācijas apstiprinājumu, to var izmantot tikai vienam datoram. Ja viena uzņēmuma darbinieki e-seminārā vēlas izmantot vairākus datorus, jāreģistrējas katram datorlietotājam atsevišķi.

Lai piedalītos e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis (lai dzirdētu lektora stāstīto). E-semināra laikā Jūs sava  datora monitorā redzēsit lektora prezentētos materiālus un dzirdēsit viņa stāstījumu, kā arī varēsit uzdot jautājumus rakstiski.

Vairāk informācijas par e-semināra norisihttp://www.lid.lv/lv/katalogs/?shopcat=76


E-semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ neatlieciet reģistrēšanu uz pēdējo brīdi. Pieteikties uz e-semināru var līdz šī gada 12. septembrim.

Savus jautājumus par darbu ar sistēmu Tildes Jumis lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi jau iepriekš, līdz 12. septembrim: jumis.pecpusdiena@tilde.lv.


Atpakaļ