AS Datorzinību centrs aicina uz mācībām par Tildes Jumi

12.09.2017.
Septembrī un oktobrī “Datorzinību centrs” piedāvā apmācību kursus par "Tildes Jumi".
Kurss: Efektīvs darbs ar grāmatvedības, uzņēmuma vadības un analīzes sistēmu "Tildes Jumis"
Kursa mērķis ir sniegt pilnīgu priekšstatu, kā strādāt ar grāmatvedības, uzņēmuma vadības un analīzes sistēmu „Tildes Jumis”, praktisku piemēru veidā apgūt visus sistēmas moduļus. Kursi ir paredzēti grāmatvežiem un grāmatvežu palīgiem, kuri vēlas pilnībā apgūt sistēmas lietošanu.
Kursa ilgums: 24 akadēmiskās stundas
Mācību norises laiks: piektdienās no 10.00 līdz 17.15, sākot no 22. septembra līdz 6.oktobrim (3 nodarbības)
Cena: 250 EUR + PVN
Kurss: IKT risinājumi uzņēmuma finanšu vadībai
Kursa ietvaros grāmatvežiem un grāmatvežu palīgiem būs iespēja apgūt sistēmas “Tildes Jumis” efektīvu izmantošanu, jo tiks aptverti visi moduļi un parādītas daudzpusīgās iespējas, ko piedāvā sistēma “Tildes Jumis”.  Kursus par Tildes Jumi var apgūt arī ar Eiropas līdzfinansējumu MMU projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” ietvaros. Projektā var piedalīties darbinieki no mazajiem un mikro uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātās personas, kas atbilstat projekta kvalifikācijas prasībām: Prasibas kvalifikacijai. Potenciālajiem dalībniekiem nepieciešams kvalificēties MMU projektam, par ko var izlasīt www.mmu.lv. vai uzzināt zvanot pa tālr. 26475979.
Kursa ilgums: 24 akadēmiskās stundas
Mācības notiks oktobrī. Kursa grafiku var apskatīt: kursu grafiks
Dalībnieka līdzfinansējums: 40 EUR + PVN.
Pieteikties rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv , norādot uzņēmuma nosaukumu, dalībnieka vārdu un uzvārdu, kontakttālruni un maksātāja rekvizītus.
  

Atpakaļ