AS “Datorzinību centrs” aicina uz mācībām par “Tildes Jumis”

31.05.2017.

AS “Datorzinību centrs” aicina uz mācībām par grāmatvedības, uzņēmuma vadības un analīzes sistēmu “Tildes Jumis” grāmatvežus un grāmatvežu palīgus no mazajiem un mikro uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātās personas! Jums ir iespēja apmeklēt kursus par ļoti pievilcīgu cenu, kvalificējoties projektam “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU).

Projekta ietvaros piedāvājam kursus:

“IKT risinājumi uzņēmuma finanšu vadībai”, kurā grāmatvežiem un grāmatvežu palīgiem būs iespēja apgūt sistēmas “Tildes Jumis” efektīvu izmantošanu, jo tiks aptverti visi moduļi un parādītas daudzpusīgās iespējas, ko piedāvā sistēma “Tildes Jumis” (24 akad. st.).

Mācību norises laiks: 19. - 21. jūnijs no 10.00 līdz 17.15. (3 dienas)

Dalības maksa par kursu 1 dalībniekam – 40 EUR + PVN

“Datorizēta grāmatvedības uzskaite” - par noliktavas procesa organizēšanu sistēmā “Tildes Jumis” un atskaišu sagatavošanu. 2 dienu kursā grāmatveži un grāmatvežu palīgi iegūs padziļinātas zināšanas par Tildes Jumis Noliktavas moduli, tai skaitā par pārskatu un atskaišu sagatavošanu gan uzņēmuma vajadzībām, gan valstī obligāti noteiktajām atskaitēm.

Mācību norises laiks: 29. - 30. jūnijs no 10.00 līdz 17.15. (16 akad. st.)*

Dalības maksa par kursu 1 dalībniekam – 20 EUR + PVN

Pieteikšanās un plašāka informācija par MMU projektu, kurā iespējams apgūt arī citus - gandrīz 30 kursus – portālā www.mmu.lv, vai arī zvanot pa tālruni 26475979.


Atpakaļ