Papildini zināšanas ES līdzfinansētos kursos!

07.11.2017.

Daudzi Tildes Jumja klienti jau ir izmantojuši iespēju Datorzinību centrā ES līdzfinansētos kursos labāk apgūt darbu ar Tildes Jumi. Šāds līdzfinansējums pieejams mazajiem un mikro uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātajām personām.

Šajā projektā iespējams apmeklēt kursu “IKT risinājumi uzņēmuma finanšu vadībai”, kurā grāmatvežiem un grāmatvežu palīgiem būs iespēja apgūt sistēmas “Tildes Jumis” efektīvu izmantošanu, jo tiks aptverti visi moduļi un parādītas daudzpusīgās iespējas, ko piedāvā sistēma “Tildes Jumis”. Kursa ilgums 24 akadēmiskās stundas.

Mācības notiks no 22. līdz 24. novembrim Rīgā, Lāčplēša ielā 41.

Dalībnieka līdzfinansējums: 40 EUR + PVN.

Savukārt 18.- 19. decembrī projekta ietvaros tiek piedāvāts kurss “Datorizēta grāmatvedības uzskaite”, kura mērķis ir sniegt pilnvērtīgas zināšanas un prasmes darbā ar “Tildes Jumis” moduli Noliktava. Kursa ilgums - 16 akadēmiskās stundas.

Dalībnieka līdzfinansējums: 20 EUR + PVN.

Potenciālajiem dalībniekiem nepieciešams kvalificēties MMU projektam. Par prasībām, lai kvalificētos un apmeklētu mācības, var izlasīt šeit: Prasibas_kvalifikacijai  vai uzzināt zvanot pa tālr. 26475979 vai rakstot mmu@dzc.lv .


Dalies:
Atpakaļ