Pirmais Tildes Jumis akcijas dalībnieks nu var atļauties vairāk!

02.04.2012.

Atzīmējot Tildes Jumis Mini gada jubileju, piedāvājam uzņēmumiem, kas jau ilgstoši izmanto Tildes Jumi Mini akciju Tagad Tu vari atļauties vairāk! - pāriet uz sev vēlamo Tildes Jumis komplektāciju ar 40% atlaidi no standarta cenas. Papildus ievērojamai atlaidei, pirmajam Tildes Jumis pircējam bija iespēja saņemt dāvanā gardu torti. 

Torti saņem uzņēmums Vecšķērsti. Attēlos uzņēmuma Vecšķērsti pārstāve - grāmatvede Inga Trēziņa un sabiedrības Tilde Uzņēmumu vadības sistēmu Biznesa attīstības vadītāja Ilze Lapiņa.

        

Martā apritēja gads, kopš izlaidām bezmaksas grāmatvedības uzskaites risinājumu mazajiem un mikro uzņēmumiem – Tildes Jumis Mini. Gada laikā šo risinājumu ir lejuplādējuši ap 3000 uzņēmumu, un daudzi to ikdienā izmanto savas grāmatvedības uzskaitei.

Akcija Tagad Tu vari atļauties vairāk! ir spēkā līdz 19.04.2012. Ja vēlaties piedalīties akcijā un saņemt atlaidi, lūdzu, sazinieties ar Tildes klientu attiecību speciālisti Ilzi Ozolu pa tālruni 67805713 vai e-pastu ilze.ozola@tilde.lv. Iegādāties sev vēlamo Tildes Jumis komplektāciju varat pie Tildes sertificētajiem partneriem.
Atpakaļ