Grāmatvežu pēcpusdiena 2015. gada 21. oktobrī

13.10.2015.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā.  Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus Tildes Jumja ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.  

Tildes Jumja Grāmatvežu pēcpusdiena notiks šī gada 21. oktobrī (trešdienā) Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.  

Darba kārtībā:

·      VID nodokļu kontroles pasākumi. Semināru lasīs VID nodokļu kontroles pārvaldes direktore Iveta Buškevica un Nodokļu kontroles pārvaldes Kontroles metodikas un atbalsta daļas vadītāja Daiga Bereza. Lektores atbildēs tikai uz tiem jautājumiem, kuri būs atsūtīti iepriekš.

·      Ieteikumi darbam ar TILDES JUMI. Lektore Anda Ziemele. 

Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem Tildes Jumja abonentiem bez maksas. Lai piedalītos Tildes Jumja grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 19. oktobrim. 

Reģistrācija ir beigusies

Tiem, kas netiek klātienē, piedāvājam noskatīties Grāmatvežu pēcpusdienu tiešraidē no biroja vai mājām.

Reģistrācija ir beigusies

Atcerieties, ka skatoties tiešraidi iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē. Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls atkal kļūst pieejams, tiešraide atjaunojas automātiski. 

Jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem aicinām iesūtīt līdz 19. oktobrim uz e-pastu jumis.pecpusdiena@tilde.lv


Atpakaļ