Grāmatvežu pēcpusdienai rekordliels apmeklētāju skaits

13.02.2012.

Tildes Jumja organizētās Grāmatvežu pēcpusdienas kļūst arvien populārākas. 24. janvāra semināru apmeklēja gandrīz 500 grāmatveži, un vairāk nekā 400 noskatījās semināra tiešraidi internetā, Tildes mājaslapā. Tas ir vēl nebijis skaits. Tik lielai atsaucībai Tilde nebija gatavojusies, tāpēc tiešraides laikā radās nelieli tehniski traucējumi, kurus operatīvi centās novērst Tildes komanda. Klientiem tika piedāvāta iespēja Grāmatvežu pēcpusdienas ierakstu noskatīties arī pēc semināra. Mēs pilnveidojam piedāvātos pakalpojumus, lai turpmāk šādas tehniskas kļūmes nenotiktu.

Paldies visiem Tildes Jumja lietotājiem, kuri piedalījās aptaujā un sniedza savus komentārus par Tildes Jumja lietošanu un Grāmatvežu pēcpusdienu. Jūsu atbildes mums palīdzēs uzlabot mūsu produktu un piedāvāto semināru kvalitāti.
Apkopotie aptaujas dati rāda, ka vairāk nekā puse respondentu ir novērtējuši lektores Ievas Liepiņas un Tildes sistēmu analītiķes Andas Ziemeles lekcijas ar augstāko novērtējumu.
3 respondenti, kuri piedalījās aptaujā, saņems atlaidi Ls 10 vērtībā nākamajam Tildes Jumja abonementa pagarinājumam. Tie ir Tildes Jumja lietotāji, kuri iegādājušies šādas licences:
1. Licenciāta nr. 1095
2. Licenciāta nr. 839
3. Licenciāta nr. 924
Ar atlaides saņēmējiem sazināsimies personīgi tuvāko dienu laikā.

Kontaktinformācija:
klientu attiecību speciāliste Ilze Ozola
tālrunis +371 67 805 713
ilze.ozola@tilde.lv


Atpakaļ