Norisinās jau otrā biznesa konference “Ekipējums gudram vadītājam”

26.11.2015.

Ceturtdien, 26. novembrī, Rīgā jau otro reizi notiek biznesa konference “Ekipējums gudram vadītājam” (www.gudramvaditajam.lv). Konferencē uzstājas sabiedrībā zināmi lektori, kuri ir pieredzējuši un atzīti savas jomas profesionāļi, — Roberts Ķīlis, Reinis Upenieks, Kaspars Kauliņš un citi. Viņu zināšanas un pieredze noderēs gan iesācējam, kas tikko nolēmis īstenot savu sapni, gan vadītājam, kurš jau uzkrājis daudzu gadu pieredzi. Gudram vadītājam ir jābūt labi “ekipētam” — informētam un zinošam, lai bizness būtu konkrētspējīgs un veiksmīgs.

Konferences mērķis ir veicināt mūsdienīgu tehnoloģisko risinājumu izmantošanu finanšu un uzņēmuma pārvaldībā, lai palīdzētu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem vadīt biznesu attālināti, nodrošinot augstāku produktivitāti un mazākas ekspluatācijas izmaksas.

 

Konferencē sabiedrība Tilde prezentē Latvijā pirmo uzņēmuma biznesa vadības mākoņpakalpojumu vadītājiem — Tildes Jumis Pro, kas nodrošina ērtu piekļuvi finanšu informācijai no jebkuras vietas pasaulē. Tas ir ērti lietojams un drošs datu glabāšanas un biznesa vadības risinājums, kas pieejams tīmekļa vietnē www.mansjumis.lv.

Pasākuma programma šeit!


Atpakaļ