Tildes Jumis 41. grāmatvežu pēcpusdiena

27.03.2013.

21. martā norisinājās 41. Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena. Semināru klātienē noklausījās aptuveni 350 Tildes Jumja lietotāji.

Šīs grāmatvežu pēcpusdienas tēma bija 2012.gada pārskata veidošanas aktualitātes. Vieslektore: SIA Ievas Liepiņas birojs, Zvērināta revidente, Sertificēta nodokļu konsultante – Ieva Liepiņa.

Dalība Grāmatvežu pēcpusdienā vienmēr ir bijusi ekskluzīva Tildes Jumja abonementu īpašnieku priekšrocība. Šoreiz otrā zālē bijām aicinājuši pievienoties arī citus grāmatvežus – gan tos, kas jau lieto Tildes Jumis MINI, gan arī tos, kas vēl tikai domā par savas grāmatvedības sistēmas izvēli vai lieto citas grāmatvedības sistēmas. Spriežot pēc uzdoto jautājumu skaita, atsaucība un interese bija liela. Ar ieteikumiem par eiro pārejas procesa efektīvu plānošanu dalījās Raimonds Lieksnis, SIA Tilde finanšu direktors un Anda Ziemele, SIA Tilde grāmatvedības sistēmu analītiķe. Anda Ziemele plašāk pastāstīja arī par Tildes Jumja sniegtajām iespējām, funkcionalitāti un lietojamību.


Atpakaļ