15.marta uzlabojumi Tildes Jumis Personālā

16.03.2018.

Šajā Tildes Jumis Personāls versijā iekļauts: 

- Uzlabots atskaites “Paziņojums par fiziskai personai izmaksātajām summām” veidošanas princips atbrīvotajiem darbiniekiem – atskaite tiek veidota, un izmaksas gūšanas perioda beigu datums tiek ierakstīts pēc tāda pat principa, kā tiek veidotas “Ziņas par darba ņēmējiem”: mīnus viena diena. Tātad, ja darbinieks atbrīvots ar 1. martu (1. marts ir diena, kurā darbinieks vairs nestrādā uzņēmumā), tad tas tiks uzrādīts februāra atskaitē un ienākuma gūšanas beigu termiņš būs 28. februāris.

Izveidots rediģējams lauks IIN par iepriekšējā mēnesī izmaksāto taksācijas mēneša atvaļinājuma naudu. Tiem darbiniekiem, kuriem janvārī-februārī ir pārejošais atvaļinājums un kuriem februāra mēneša algu sarakstā netiek uzrādīts iepriekš aprēķinātais IIN, summu varat ierakstīt manuāli.

 

Lai izvairītos no netīšām kļūdām nomainot skaitli – nodoklis uzreiz netiek pārrēķināts! Lai tas notiktu, jāveic manuāls aprēķins algu sarakstā laukā “Koriģētais ienākums” ierakstot 0.00.

Nodokļu pārrēķins notiks arī tad, ja pēc IIN lauka aizpildīšanas tiks veiktas izmaiņas aprēķinātas algas cilnē, piemēram, manuāli ievadīti dati, kas izmaina algas aprēķinu (nomainītas stundas vai tml.).

Vēršam uzmanību!

Nedrīkst veikt pārrēķinus iepriekš izveidotos un izmaksātos algu sarakstos!

Sistēmā regulāri tiek veiktas izmaiņas, piemēram, pārveidots IIN aprēķins pārejošo atvaļinājuma gadījumā. Veicot pārrēķinu – tiks pārrēķinātas IIN summas, un tās var neatbilst iepriekš izrēķinātajām summām. Sevišķi uzmanīgiem jābūt tad, ja bruto summas pārsniedz robežvērtību 1667 eiro vai arī darbiniekam ir izmaiņas EANG (iesniegta vai izņemta).


Atpakaļ