Dokumentu pārnešana uz sistēmu Tildes Jumis no citām programmām

17.06.2011.

Sākot ar sistēmas Tildes Jumis 2011 Maija izlaidumu, ir pieejams vienkāršs risinājums, kas palīdzēs pārnest datus no citām programmām uz grāmatvedības uzskaiti sistēmā Tildes Jumis. Jaunais rīks automatizē vairākas darbības, tādējādi būtiski palielinot jūsu darba efektivitāti.

Praktisks piemērs
Uzņēmums veic namu apsaimniekošanas (vai arī kādu citu specifisku uzņēmējdarbības funkciju) uzskaiti tam atbilstošā un individuāli pielāgotā programmā, bet grāmatvedības uzskaiti – sistēmā Tildes Jumis. Ar jaunā rīka palīdzību var izveidot automātisku procesu, kas periodiski apkopo namu apsaimniekošanas programmā izveidotos rēķinus, kuri tiek izrakstīti iedzīvotājiem, un uz to pamata izveido atbilstošus grāmatvedības dokumentus sistēmā Tildes Jumis. Var arī saglabāt saiti starp datiem namu apsaimniekošanas programmā un sistēmā Tildes Jumis izveidotajiem finanšu dokumentiem, lai izsekotu dokumentu izcelsmei.

Ieguvumi

  • Jūsu darba automatizācija un tātad efektīvāks darbs, mazāka kļūdu iespēja un mazāks laika patēriņš, strādājot ar dokumentiem.
  • Pateicoties elastīgam kontējumu mehānismam, jūsu grāmatvedības uzskaites izmaiņu gadījumā nav jāmaina datu pārnešanas programma – tā ir tikai jāpielāgo atbilstoši grāmatvedības uzskaites izmaiņām.
  • Datus var pārnest no visdažādākajām programmām, jo datu pārsūtīšanai tiek izmantots plaši izplatīts XML formāts.

Kontaktinformācija
Lai saņemtu plašāku informāciju par risinājuma iespējām un tā ieviešanu, sazinieties ar Tildes Jumis atbalsta speciālistiem pa e-pastu: jumis@tilde.lv


Atpakaļ