Iznācis Tildes Jumis 2010 Jūlija izlaidums

02.07.2010.

2010.gada 2.augustā iznāca sistēmas Tildes Jumis 2010 Jūlija izlaidums. Būtiski uzlabots bankas konta izraksta importa un apstrādes process. Tas paātrina ienākošo un izejošo maksājumu dokumentu apstrādi, kas tiek saņemti ar bankas izrakstu.

Būtiskās izmaiņas:

 • Uzlabota un paātrināta konta izraksta importēšana;
 • Automatizētā importēto konta izraksta un finanšu dokumentu apmaksas apstrāde, masveidā norādot kontējumus un dokumentu grupu, kā arī piesaistot apmaksu;
 • Summas slēgšana finanšu dokumentā.

Lūk, ko par jauno bankas izraksta apstrādes funkciju saka Tildes Jumis eksperts – sistēmas lietotājs, kuram bija iespēja iepazīties ar jauno funkciju pirms oficiālās izlaišanas:
„Kopumā jaunizveidotas funkcijas vērtēju pozitīvi, saskatu iespēju sakārtot apmaksas par veciem periodiem, piem. lai atskaites formās nerādās veci nevajadzīgi dokumenti. Ļoti patikā, ka var atlasīt dokumentu kopumu un ielikt šim kopumam konkrētu pazīmi, kas dod lielu laika ietaupījumu.”

Ieviestas virkne likumdošanas prasību:

 • Algu kartītes papildinātas ar Darba likuma šī gada grozījumos noteikto informāciju;
 • Budžeta iestādēm izveidota iespēja masveidā norādīt budžeta kodu algas maksājumu uzdevumiem;
 • Atbilstoši PVD prasībām pavadzīmju izdrukā iekļauts jauns lauks Derīguma termiņš.

Kā arī virkne citu jaunu iespēju, kas optimizē un uzlabo darba vidi:

 • Jums vairāk nevajadzēs veikt kārtēja izlaiduma lejupielādi no SIA Tildes mājas lapas. Uzstādot Tildes Jumis 2010 Jūlija izlaidumu, sāk darboties Autoupdate funkcija, kura turpmāk pati sekos jauniem izlaidumiem un servisa pakām un piedāvās to lejupielādi;
 • PVN deklarācijas pielikumā PVN2 darījuma veids aizpildās automātiski saskaņā ar specifikācijas kontiem;
 • Tildes Jumis tagad ir pilnīgi savietojams ar jauno Microsoft Excel 2010 versiju;
 • Atbilstoši jūsu ieteikumiem uzlabota budžeta tāmju eksportēšana uz Microsoft Excel;
 • Atjaunots Palīgs, kurā, izmantojot atslēgas vārdus, iespējams atrast informāciju par darbu sistēmā.

Lejupielādēt sistēmas Tildes Jumis 2010 Jūlija izlaidumu
Kā lejupielādēt jaunākās izmaiņas
Informāciju par izmaiņām Jūlija izlaidumā lasiet pielikumā

Papildus informējam, ka ar Tildes Jumis sistēmas 2010 Jūlija izlaidumu mainās licences līguma forma, kuru Jūs saņemat no mums papīra vai elektroniskā formā, iegādājoties Tildes Jumis programmu, tās komponentus vai pagarinot abonementa un nomas termiņus. Turpmāk licences formā tiks atspoguļota pilnā informācija par Tildes Jumis sistēmas konfigurāciju, ko ir atļauts lietot licences izsniegšanas brīdī. Šāda izmaiņa padara Tildes Jumis sistēmas licenci atbilstošu industrijas standartiem, kā arī atvieglos Jums iespēju ātri un nepārprotami saņemt informāciju par Jūsu licencētās sistēmas konfigurāciju. Citi Tildes Jumis sistēmas licenču, abonementu un nomas tirdzniecības aspekti paliek nemainīgi.

Neskaidrību vai problēmu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni 67 605 757, vai arī pa e-pastu jumis@tilde.lv.


Atpakaļ