Sistēmas Tildes Jumis atjaunošana bez abonementa

28.02.2011.

Ņemot vērā ekonomisko situāciju, vēlamies atbalstīt uzņēmumus, kuriem nav iespējas iegādāties sistēmas Tildes Jumis abonementu.

Ko saņemsit, piedaloties akcijā?

Akcijas laikā uzņēmumi, kuri lieto legāli iegādātu sistēmas Tildes Jumis licenci, saņems tiesības izmantot sistēmas Tildes Jumis 2010 Novembra izlaidumu, kas piegādā visus 2010. gadā veiktos uzlabojumus. Vairāk par likumdošanas izmaiņām un jaunajām iespējām, kuras tika ieviestas sistēmā Tildes Jumis 2010. gadā, lasiet izlaidumu aprakstos:


Kā pieteikties akcijai?

Lai piedalītos akcijā, Jums jāaizpilda pieteikuma anketa. Piecu darba dienu laikā atsūtīsim e-pasta vēstuli ar apliecinājumu par Jūsu tiesībām lietot sistēmas Tildes Jumis 2010 Novembra izlaidumu, kā arī instrukcijas, kā lejupielādēt un instalēt programmu Jūsu datoros.

Pieteikties akcijai un aizpildīt anketu

Piedāvājums ir spēkā līdz 2011.gada 21.martam.

Plašāka informācija

Plašāku informāciju var saņemt pie mūsu klientu attiecību speciālistes Ilzes Ozolas, tālrunis: 67 805 713, e-pasta adrese: ilze.ozola@tilde.lv)

Uzmanību!

Šī akcija neattiecas uz jaunāko sistēmas Tildes Jumis 2011. gada Februāra izlaidumu, kas ir pieejams tikai lietotājiem ar aktīvajiem abonementiem, kuri ir iegādāti ar standarta nosacījumiem.


Atpakaļ