Grāmatvežu darbu kalendārs - Janvāris

2018. gads ir sācies ar būtiskām izmaiņām darbinieku algu aprēķinos. Grāmatvežiem, rēķinot algas 2018. gadā, jāpievērš uzmanība minimālās darba algas un neapliekamā minimuma piemērošanas principu izmaiņām, kā arī IIN progresīvo likmju ieviešanai.

Algas nodokļu aprēķins atbilstoši jaunākajām likumdošanas prasībām, sākot ar 2018. gada janvāra algām, būs pieejams tikai jaunākajā Tildes Jumis Personāls versijā, kas tiks izlaista 2018. gada janvārī!

Algu var aprēķināt, arī izmantojot Tildes Jumja algu kalkulatoru.

Būtiskākais par 2017. gada decembra un 2018. gada janvāra algu aprēķinu:

  • 2017. gada decembra algas jārēķina, kā ierasts — Tildes Jumī, nevis produktā Tildes Jumis Personāls.
  • Kopš 2017. gada beigām pieejamā Tildes Jumis Personāls versija ir paredzēta tikai izmēģināšanai, lai klienti varētu laikus iepazīties ar šo produktu, nevis izmantošanai reāliem aprēķiniem.
  • Janvārī tiks izlaista un klientiem piegādāta jauna Tildes Jumis Personāls versija, kurā būs jāveic datu importēšana no Tildes Jumja un kuru vajadzēs izmantot algu aprēķiniem, sākot ar 2018. gada janvāra algām.
  • Tildes Jumī janvārī ievadītie darbinieku vēstures notikumi un izmaksātie avansi tiks importēti produktā Tildes Jumis Personāls.

Jaunākā Tildes Jumis Personāls versija bez papildu maksas tiks piegādāta visiem Tildes Jumja maksas versiju lietotājiem, kuru rīcībā būs aktīvs abonements.

Tildes Jumis Personāls būs iekļauts tikai Tildes Jumja maksas versijās un nebūs pieejams Tildes Jumis Mini lietotājiem.


Atpakaļ