Grāmatvežu pēcpusdiena 2013. gada 22. janvārī

08.01.2013.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes Jumis organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā.  Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus Tildes Jumis ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena notiks šī gada 22.janvārī (otrdienāMaritim Park Hotel Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

Darba kārtībā:

  • Izmaiņas nodokļu likumdošanā 2013. gadā. Vieslektore Ilze Birzniece,  SIA „Konsultācijas un audits” valdes locekle. Lektore atbildēs tikai uz tiem jautājumiem, kuri būs atsūtīti iepriekš.
  • Ieteikumi darbam ar TILDES JUMIS. Lektore Anda Ziemele.

Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem Tildes Jumis abonentiem bez maksas. Lai piedalītos Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 18.janvārim.

Reģistrācija ir beigusies

Tiem, kas netiek klātienē, piedāvājam noskatīties Grāmatvežu pēcpusdienu arī tiešraidē no biroja vai mājām. 

Atcerieties, ka skatoties tiešraidi iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē. Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls atkal kļūst pieejams, tiešraide atjaunojas automātiski.

Grāmatvežu pēcpusdienā varēs iegādāties Biznesa augstskolas Turība izdevniecības izdotās grāmatas.  Norēķini būs iespējami, izmantojot skaidru naudu.

Aicinām iepriekš iesūtīt jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem: jumis.pecpusdiena@tilde.lv


Atpakaļ