Grāmatvežu pēcpusdiena 2013. gada 26. novembrī

08.11.2013.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes Jumja organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā.  Šīs pēcpusdienas tēma ir šobrīd visaktuālākā — eiro ieviešanas nianses grāmatvedībā un eiro ieviešanas procesi Tildes Jumī.

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena notiks šī gada 26. novembrī (otrdienā) Maritim Park Hotel Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

Darba kārtībā:

  • Eiro ieviešanas nianses grāmatvedībā. Vieslektore SIA „Konsultācijas un audits” valdes locekle — Ilze Birzniece. Lektore atbildēs tikai uz tiem jautājumiem, kuri būs atsūtīti iepriekš.
  • Eiro ieviešanas procesi TILDES JUMĪ. Lektore Anda Ziemele.

Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem Tildes Jumis abonentiem bez maksas. Lai piedalītos Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 21. novembrim.

Reģistrācija ir beigusies!

Atcerieties, ka skatoties tiešraidi iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē. Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls atkal kļūst pieejams, tiešraide atjaunojas automātiski.

Grāmatvežu pēcpusdienā varēs iegādāties Biznesa augstskolas Turība izdevniecības izdotās grāmatas.  Norēķini būs iespējami, izmantojot skaidru naudu.

Aicinām iepriekš iesūtīt jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem, līdz 21. novembrim: jumis.pecpusdiena@tilde.lv 


Atpakaļ