Grāmatvežu pēcpusdiena 2014. gada 27. martā

17.03.2014.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā.  Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus Tildes Jumja ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.

 Tildes Jumja Grāmatvežu pēcpusdiena notiks šī gada 27. martā (ceturtdienāMaritim Park Hotel Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

 Darba kārtībā:

  • Aktualitātes 2013.gada pārskata sastādīšanā. Vieslektore Ieva Liepiņa. Lektore atbildēs tikai uz tiem jautājumiem, kuri būs atsūtīti iepriekš.
  • Ieteikumi darbam ar TILDES JUMI. Lektore Anda Ziemele.

 Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem Tildes Jumja abonentiem bez maksas. Lai piedalītos Tildes Jumja grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 24. martam.

Reģistrācija beigusies

Tiem, kas netiek klātienē, piedāvājam noskatīties Grāmatvežu pēcpusdienu tiešraidē no biroja vai mājām.

Reģistrācija beigusies

 Atcerieties, ka skatoties tiešraidi iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē. Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls atkal kļūst pieejams, tiešraide atjaunojas automātiski.

Grāmatvežu pēcpusdienā varēs iegādāties Biznesa augstskolas Turība izdevniecības izdotās grāmatas.  Norēķini būs iespējami, izmantojot skaidru naudu.

Aicinām iepriekš iesūtīt jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem: jumis.pecpusdiena@tilde.lv


Atpakaļ