Grāmatvežu pēcpusdiena 2014. gada 21. oktobrī

07.10.2014.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā. Šogad Tildes Jumim aprit jau 20 gadi, tāpēc mēs vēlamies svinīgā gaisotnē Jums sniegt vērtīgus padomus Tildes Jumja ērtākā izmantošanā, kā arī iepazīstināt ar aktualitātēm grāmatvedības jomā.

Pasākuma laiks: 21. oktobris (otrdiena), plkst. 13:00 – 17:00 (ierašanās no plkst. 12:30)

Pasākuma vietaMaritim Park Hotel, Slokas iela 1, Rīga

Pasākuma darba kārtībā:

  • Kā kvalitatīvi sagatavoties pirmajam gada pārskatam eiro. Vieslektore Nelda Janoviča - Mg.oec., zvērināta revidente, sertificēta nodokļu konsultante, finanšu konsultante, sertificēts koučs. SIA „Nodokļu Konsultatīvais Birojs”, SIA „AUDITA GRUPA” valdes locekle.

Lektore atbildēs tikai uz tiem jautājumiem, kuri būs atsūtīti iepriekš.

  • Ieteikumi darbam ar TILDES JUMI. Lektore Anda Ziemele.

Interesējošos jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem aicinām iepriekš iesūtīt uz šo e-pastu: jumis.pecpusdiena@tilde.lv

Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem Tildes Jumja abonentiem bez maksas. Lai piedalītos Tildes Jumja grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 20. oktobrim:

Reģistrācija beigusies

Ja kādu iemeslu dēļ nevarēsiet piedalīties klātienē, piedāvājam skatīties tiešraidē Grāmatvežu pēcpusdienu no biroja vai mājām:

Reģistrācija beigusies

Ņemiet vērā, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets, skatoties tiešraidi, iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē.

Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls kļūs pieejams, tiešraide atjaunosies automātiski.

 


Uz tikšanos pasākumā!


Atpakaļ