E-seminārs: "PVN un zaudētie debitoru parādi"

06.09.2011.

Tildes Jumis organizētais e-seminārs, ko veidojam sadarbībā ar SIA “LID”.

Likumdošana nosaka veselu procedūru pievienotās vērtības nodokļa atgūšanai, zaudēto debitoru parādu dēļ. Lai neapjuktu šajā procesā, aicinām grāmatvežus uz e-semināru!

Tēma:

PVN un zaudētie debitoru parādi.

Lektors:

Nelda Janoviča– SIA Nodokļu Konsultatīvais Birojs, SIA AUDITA GRUPA Valdes locekle, Mg.oec., Zvērināta revidente, Sertificēta nodokļu konsultante

 E-seminārs notiks: 2011. gada 22. septembrī plkst. 11:00 – 12.30.

Dalības maksa e-seminārā ir 10,00 Ls (t.s. PVN). Tildes Jumis lojalitātes programmas dalībniekiem šis e-seminārs ir bez maksas. Pēc reģistrācijas (vienas darba dienas laikā) Jūs uz norādīto e-pastu saņemsiet rēķinu un pēc tā apmaksas reģistrācijas apstiprinājumu.

Reģistrācija e-semināram beigusies. Pieteikties e-semināram varēja līdz šī gada 15. septembrim.

Saņemot e-semināra reģistrācijas apstiprinājumu, to var izmantot tikai vienam datoram. Ja viena uzņēmuma darbinieki e-seminārā vēlas izmantot vairākus datorus, jāreģistrējas katram datorlietotājam atsevišķi.

Lai piedalītos sistēmas Tildes Jumis lojalitātes programmas e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis (lai dzirdētu lektora stāstīto). E-semināra laikā Jūs sava  datora monitorā redzēsit lektora prezentētos materiālus un dzirdēsit viņa stāstījumu, kā arī varēsit uzdot jautājumus rakstiski. Vairāk informācijas par e-semināra norisi.

Savus jautājumus saistībā ar e-semināra tēmu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi līdz šī gada 20. septembrim: jumis.pecpusdiena@tilde.lv.

 

Ar cieņu,

Sistēmas Tildes Jumis izstrādātāji


Atpakaļ