Grāmatvežu pēcpusdiena 2012. gada 20. martā

29.02.2012.

Aicinām Jūs piedalīties jau otrajā šī gada Tildes Jumis organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā. Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus sistēmas Tildes Jumis ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.
Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena notiks 20. martā Maritim Park Hotel Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

Darba kārtībā:

  • Aktualitātes 2011. gada pārskata sastādīšanā. Vieslektore Nelda Janoviča Zvērināta revidente, Sertificēta nodokļu konsultante, SIA AUDITA GRUPA un SIA Nodokļu Konsultatīvais Birojs valdes locekle. Lektores izdales materiāli,
  • Ieteikumi darbam ar sistēmu Tildes Jumis. Lektore Anda Ziemele.

Grāmatvežu pēcpusdienas ir pieejamas aktīvajiem sistēmas Tildes Jumis abonentiem. Lai piedalītos sistēmas Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdienā, lūdzam pieteikties līdz 15. martam.

Reģistrēšanās Grāmatvežu pēcpusdienai beigusies.

Piedāvājam noskatīties Grāmatvežu pēcpusdienu arī tiešraidē no biroja vai mājām. Atcerieties, ka skatoties tiešraidi iespējamas tehniskas problēmas un nelieli pārrāvumi, ja ir vājš interneta pieslēgums, piemēram, tiek izmantots mobilais internets. Tehniskas problēmas var rasties arī sliktu laika apstākļu ietekmē. Signāla pārtraukuma gadījumā nekāda rīcība no skatītāja puses nav nepieciešama - kad signāls atkal kļūst pieejams, tiešraide atjaunojas automātiski.

Reģistrēšanās tiešraidei beigusies.

Visiem, kuri būs, pieteikušies tiešraidei, neilgi pirms semināra sākuma, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite, kur varēs redzēt semināru.
Lai piedalītos sistēmas Tildes Jumis rīkotajā Grāmatvežu pēcpusdienas tiešraidē, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis (lai dzirdētu lektora stāstīto), kā arī Adobe Flash Player 10 versija un jaunākas. Ja Jūsu datorā nav šīs programmas, to bez maksas Jūs varat lejupielādēt.

Grāmatvežu pēcpusdienā varēs iegādāties Biznesa augstskolas Turība izdevniecības izdotās grāmatas. Grāmatas varēs iegādāties tikai skaidrā naudā.

Grāmatu saraksts un izcenojums

Aicinām iepriekš iesūtīt jautājumus lektoriem un Tildes konsultantiem: jumis.pecpusdiena@tilde.lv


Atpakaļ