E-seminārs Autotransporta nodokļa piemērošanas aspekti

23.04.2012.

Aicinām Jūs piedalīties Tildes Jumis organizētajā e-seminārā, ko veidojam sadarbībā ar Lietišķās Informācijas Dienestu.
Tēma: Autotransporta nodokļa piemērošanas aspekti
Lektors: Sanita Dambe — Zvērināta revidente, Sertificēta nodokļu konsultante, SIA Biznesa un audita centrs valdes locekle.

Dalības maksa e-seminārā ir 10.00 Ls (t.s. PVN). Tildes Jumis lojalitātes programmas dalībniekiem šis e-seminārs ir bez maksas. Pēc reģistrācijas (vienas darba dienas laikā) Jūs uz norādīto e-pastu saņemsiet apstiprinājuma vēstuli vai rēķinu par dalību e-seminārā.

E-seminārs notiks: 2012. gada 9. maijā plkst. 11:00–13:00.

Reģistrēšanās semināram ir beigusies.

Pieteikties uz e-semināru līdz šī gada 7. maijam.

Saņemot e-semināra reģistrācijas apstiprinājumu, to var izmantot tikai vienam datoram. Ja viena uzņēmuma darbinieki e-seminārā vēlas izmantot vairākus datorus, jāreģistrējas katram datorlietotājam atsevišķi.

Lai piedalītos sistēmas Tildes Jumis lojalitātes programmas e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis (lai dzirdētu lektora stāstīto). E-semināra laikā Jūs sava datora monitorā redzēsit lektora prezentētos materiālus un dzirdēsit viņa stāstījumu, kā arī varēsit uzdot jautājumus rakstiski.

Vairāk informācijas par e-semināra norisi

E-semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ neatlieciet reģistrēšanu uz pēdējo brīdi.
Savus jautājumus saistībā ar e-semināra tēmu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi līdz šī gada 7. maijam: jumis.pecpusdiena@tilde.lv.


Atpakaļ