E-seminārs: Tildes Jumis jaunā versija

05.11.2012.

Aicinām Jūs piedalīties e-seminārā par Tildes Jumja jauno versiju.

Tēma: Tildes Jumis jaunā versija
Lektori: Sabiedrības Tilde speciālisti
E-seminārs notiks: 2012. gada 13.novembrī plkst. 11:00–12.30

Atšķirībā no ierastajiem Tildes Jumis izlaidumiem, šoreiz esam sagatavojuši būtiski jaunu sistēmas versiju. Ir mainīta tehnoloģiskā platforma, kā arī loģika – kā strādāt ar sistēmu vairāku datu failu gadījumā. 

Lai sistēmas lietotājus jau laikus sagatavotu jaunās versijas instalēšanai un darbam ar to, šoreiz e-semināru par jaunumiem piedāvājam jau pirms pašas versijas izlaides. Aicinām visus lietotājus izmantot šo iespēju un noskatīties semināru. Semināra ieraksts vēlāk būs pieejams Tildes mājas lapā un to būs iespējams noskatīties atkārtoti.

Saņemot e-semināra reģistrācijas apstiprinājumu, to var izmantot tikai vienam datoram. Ja viena uzņēmuma darbinieki e-seminārā vēlas izmantot vairākus datorus, jāreģistrējas katram datorlietotājam atsevišķi.


Lai piedalītos e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis (lai dzirdētu lektora stāstīto). E-semināra laikā Jūs sava datora monitorā redzēsiet lektora prezentētos materiālus un dzirdēsiet viņa stāstījumu, kā arī varēsiet uzdot jautājumus rakstiski. Sīkāka informācija par e-semināra norisi 

E-semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ neatlieciet reģistrēšanu uz pēdējo brīdi. Pieteikties e-semināram var līdz šī gada 12.novembrim.

Savus jautājumus saistībā ar e-semināra tēmu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: jumis.pecpusdiena@tilde.lv.

Prasības PC datoriem, lai noskatītos e-semināru: Windows® XP Home, XP Pro, 2000, 2003 Server, Vista, Windows® 7. Macintosh®-datoriem: Mac OS® X 10.4 (Tiger®) vai jaunāka versija.


Atpakaļ