Piesakoties sistēmai Tildes Jumis, tiek prasīts ievadīt lietotāja vārdu un paroli. Tālāk pieejamās darbības ir atkarīgas no konkrētajam lietotājam piešķirtajām piekļuves tiesībām strādāt ar noteiktu sistēmas daļu.

Lai nodrošinātu lielāku datu drošību, kā arī diferencētu lietotāju veicamās darbības, katram darbiniekam, kas strādā ar sistēmu, ieteicams izveidot atsevišķu lietotāju.

 

Nekādā ziņā nav pieļaujams, ka visi uzņēmuma darbinieki strādā ar sistēmu, izmantojot vienu lietotāja vārdu un paroli.

 

Lokāli instalējot sistēmu, tiek ievadīts viens sistēmas lietotājs admin, kuram ir tāda pati parole - admin. Šim lietotājam ir sistēmas administratora tiesības. Tāpēc, sākot darbu ar sistēmu un pirmo reizi piesakoties sistēmā ar lietotāja vārdu admin, noteikti jāizveido jauni lietotāji katram darbiniekam, kas strādās ar sistēmu, kā arī ieteicams lietotājam admin nomainīt paroli uz citu, ko zina tikai sistēmas administrators.

Pieslēgšanās

Pieslēgšanās sistēmai Tildes Jumis Personāls ir integrēta Sākumprogrammā vai, izmantojot pieslēgumu vietnē mansjumis.lv.

 

Lai pieslēgtos, nepieciešams norādīt, kā tiek strādāts ar sistēmu Tildes Jumis – lokāli (dati glabājas savā datorā vai uzņēmuma serverī) vai mākonī (Tildes Jumis Pro).

— jānorāda datu bāze, kurai jāpieslēdzas, lietotājvārds un parole, serveris – tieši tāpat, kā tas notiek, pieslēdzoties sistēmai Tildes Jumis. Pēc nepieciešamo parametru norādīšanas, jānospiež poga

— lai pieslēgtos mākoņrisinājumam, jāizvēlas "Tildes Jumis Pro", pēc tam atvērtajā logā jāizvēlas pieslēgties "Tildes Jumis Personāls".

 

Pēc pogas nospiešanas tiks atvērts risinājuma Tildes Jumis Pro pieslēgšanās logs, kurā jānorāda lietotājvārds un parole.

Izvēloties autorizēties izmantojot vietni mansjumis.lv, jānoklikšķina uz pogas "Ienākt".

 

Tiks atvērts autorizācijas logs, kurā jānorāda lietotāja e-pasts un parole.

 

Nospiežot pogu "Pieslēgties", tiks atvērta programma "Uzņēmuma vadība", kurā, pieslēgtos risinājumam Tildes Jumis Personāls, jānoklikšķina uz pogas "Tildes Jumis Personāls"

Ja tiek kārtota uzskaite vairākiem uzņēmumiem, pārslēgšanās no viena uzņēmuma datiem uz cita uzņēmuma datiem notiek, izmantojot navigācijas rūti.

Turpmākie soļi

Tildes tehniskais atbalsts

 67­ 605­ 757­

Darba laiks

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Sazinies ar mums

Iesniedz ierosinājumu

Biežāk uzdotie jautājumi