25.01.2017.

Tildes Biroja attīstīšana allaž ir notikusi ciešā sadarbībā ar programmas lietotājiem. Programmas Mac versijas jaunākais — ziemas — atjauninājums nav izņēmums, bet ir īpašs, jo tajā iekļauti uzlabojami, kuru pamatā ir tikai pašu lietotāju iesniegtie lūgumi, atsauksmes un ieteikumi.

Ziemas atjauninājums pie lietotājiem nonāks šodien, 25. janvārī. Pēc tā saņemšanas ievērojami uzlabosies elektronisko tekstu tulkošana un lasīšana, jo Tildes Biroja vārdnīca programmā “Dictionary” būs pārskatāma ērtāk.

Savukārt lietotāji, kas ikdienā izmanto Tildes Biroja piedāvāto attēlu atpazīšanas iespēju, iegūto tekstu varēs rediģēt daudz ērtāk — to nodrošinās integrētie pareizrakstības rīki.

Tildes Biroja komanda regulāri saņem ieteikumus arī pareizrakstības un gramatikas pārbaudes papildināšanai ar jauniem vārdiem. Šie lūgumi tiek apkopoti, un papildinājums nonāks lietotāju rīcībā jau ar nākamo— pavasara — atjauninājumu.

Ja arī Tev ir kāds ieteikums programmas uzlabošanai, aicinām sazināties ar Tildes Biroja komandu, e-pasta adrese: birojs@tilde.lv.