Izmēģini jauno lietotni Tildes Balss, kas ļauj telefonam saprast latviešu valodu!

Aicinām izmēģināt jaunu mobilo lietotni Android lietotājiem! Tildes Balss ir pirmā lietotne, kas īpaši pielāgota latviešu valodai. Tajā mākslīgais intelekts Laura palīdz telefonam saprast latviešu valodu. Lietotne daudz labāk atpazīst ierīcei dotās balss komandas un diktētos tekstus, kā arī izrunā tos latviešu valodā.

Piektā daļa mobilo telefonu īpašnieku pasaulē ik dienu lieto balss komandas, lai vadītu savas mobilās iekārtas, automašīnas un pat mājsaimniecības. Tildes izstrādātās balss atpazīšanas un runas sintēzes tehnoloģijas, kuras ir īpaši pielāgotas mūsu valodas unikālajām vajadzībām, ļauj izmantot digitālās vides jaunumus latviešu valodā. Ar lietotni Tildes Balss ikvienam Android lietotājam ir iespēja izmēģināt balss tehnoloģijas savā telefonā un ikdienā.

Tildes Balss lietotnē vari meklēt kontaktus, ierunāt adreses Waze, Google Maps un citās lietotnēs, diktēt īsziņas, piezīmes un e-pasta vēstules. Tildes Balss lietotni iespējams izmantot arī Latvijā iecienītajās saziņas lietotnēs WhatsApp un Facebook Messenger, kā arī ierakstu veidošanai populārākajos sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Runas sintēzes iespēja ļauj klausīties garākus tekstus, piemēram, grāmatas.

Šobrīd Google Play veikalā lietotnes Tildes Balss Beta izmēģinājuma versija pieejama bezmaksas. Tā pieejama Latvijā visvairāk izmantotās mobilās operētājsistēmas Android lietotājiem.