Pasaulē labākais neironu mašīntulks nu pieejams Tildes Birojā!

Jau vairāku gadu garumā Tildes pētnieki izstrādā labākās valodas tehnoloģijas Baltijas valodām, lai lauztu valodas barjeras un piedāvātu mazajām, sarežģītajām valodām tādas pašas tehnoloģiskās iespējas kā plašāk lietotajām. Šobrīd Tildes Biroja lietotājiem tiek piedāvāts strādāt ar labāko neironu mašīntulku latviešu valodai!

"Tildes Birojs ir risinājums, ar kuru cenšamies nodrošināt jaunāko valodas tehnoloģiju iespēju pieejamību ikvienam. Mūsu lietotāju viedoklis un iesaiste kalpo kā motivācija nemitīgi izstrādāt labākus un ērtākus piedāvājumus, " saka valodas tehnoloģiju biznesa vadītāja Diāna Butina.

Ko īsti nozīmē neironu tīkli?

Neironu tīkli ir mākslīgā intelekta tehnoloģija, kas izstrādāta pēc analoģijas ar cilvēka smadzeņu neironiem. Tildes veidotais neironu mašīntulks labāk nekā citas tehnoloģijas uztver teikuma kontekstu, nodrošinot plūstošāku un kvalitatīvāku tulkojumu. Tilde ir pirmais uzņēmums pasaulē, kas neironu tīklus izmantojis mazo valodu mašīntulkošanā.

"Konteksta uzvara pār statistiku!"

Pasaulē labākā tulkošanas sistēma latviešu valodai?

Neironu tīklu attīstībā Tilde sadarbojas ar Eiropas vadošajām universitātēm. 2017. gada vasarā Tildes neironu mašīntulkošanas sistēmas latviešu valodai ieguva pirmo vietu pasaules mēroga sacensībās par labāko mašīntulkošanas sistēmu izveidi ― «WMT 2017», ko neformāli mēdz saukt par mašīntulkošanas olimpiskajām spēlēm, pārspējot gan Google un Microsoft, gan citu mašīntulkošanas pētniecības un izstrādes līderu piedāvātos risinājumus.

Izmanto labāko savā ikdienā!

Tildes Birojā pieejamais neironu mašīntulks ļaus uzlabot ikdienas darba kvalitāti, sniedzot precīzākus tulkojumus. To iespējams apvienot arī ar citiem valodas tehnoloģiju jaunumiem, piemēram, pirmo latviešu valodas runas atpazinēju, kurā var ierunāt tekstu vai augšupielādēt jau gatavu audiofailu.