Tildes Birojs

Pilns latviešu valodas
un svešvalodu atbalsts
tagad arī Mac datoriem

Tildes Birojs

Pilns latviešu valodas un svešvalodu atbalsts digitālajā vidē:
  • jauns un mūsdienīgs interfeiss
  • pareizrakstības un gramatikas pārbaude
  • tulkošanas rīki
  • attēlu atpazīšana un citas iespējas
Apskatīt Windows versiju >>

Valodas rīki

Tildes Biroja pareizrakstības un gramatikas rīki tavos tekstos pārbaudīs vārdu, komatu un biežāk sastopamās stila kļūdas. Papildus sadaļā "Gramatika" vari uzzināt, kā pareizi rakstāmi latviešu valodas un svešvalodu vārdi dažādās izteiksmēs un locījumos.

Produktā pieejami arī Tildes radītie fonti.

Kļūdu labošana ir saderīga, sākot ar operētājsistēmu OS X 10.9.5, un ir pieejama virknē dažādu programmu, piemēram, Safari, Pages, Numbers, Evernote, MS Office (sākot no 15.22.1. versijas) u.c.

Tulkošana

Tildes Birojā vari lietot latviešu, angļu, vācu, krievu, franču, lietuviešu un igauņu valodas vārdnīcas atsevišķu vārdu un terminu tulkošanai.

Iepazīsties arī ar pasaulē labāko automātisko tulkotāju darbam Baltijas valodās. Ar šo rīku vari iztulkot ne vien teikumu, bet arī uzreiz visu dokumentu.

 

Lasītava

Kad tu pēdējo reizi pārlasīji “Sprīdīti” vai smēlies iedvesmu Aspazijas dzejoļu krājumā? Tildes Biroja Lasītavā, kas veidota īpaši OS X lietotājiem, atradīsi bagātīgu latviešu daiļliteratūras krājumu brīviem brīžiem un mācībām. Rūdolfa Blaumaņa, Aspazijas, Annas Brigaderes, Vecā Stendera un citu klasiķu darbu kolekcija tapusi sadarbībā ar portālu letonika.lv.

 

Sinonīmi

Vai atceries, ko latviešu valodas skolotāja mācīja par vārdu atkārtošanos blakus teikumos? Uzlabo valodu savos rakstu darbos un atrodi īstos vārdus, izmantojot Tildes Biroja sinonīmu vārdnīcu. Bagātini savu valodu un uzzini, kādi vārdi vēl apzīmē meklēto jēdzienu.

Sinonīmi pieejami arī angļu, krievu, vācu, franču un lietuviešu valodā.

 

Runas atpazīšana

Piedāvājam izmēģināt pirmo latviešu valodas runas atpazinēju, kas prot izgūt tekstu no audiofaila. Tas ir vienkārši — ierunā tekstu, kuru vēlies atpazīt, vai arī augšupielādē jau gatavu audiofailu. Izgūtā teksta kvalitāte ir atkarīga no audiofaila kvalitātes.

Izmanto jauno iespēju, kas palīdz ietaupīt laiku, ierunājot tekstu tieši datorā!

Tildes Birojs piedāvā arī:
Dokumentu veidnesEnciklopēdijasAttēlu atpazīšanu
Ērti pieejami un vienmēr pa rokai — dažādi paraugi, kas atvieglo lietišķo dokumentu noformēšanu. Nelauzi vairs galvu par to, kā rakstīt uzrunu, kurā malā likt datumu, kā formulēt iesnieguma tekstu vai strukturēt savu CV.Kā radies jēdziens "Andalūzijas suns", kurā gadā dibināta grupa “100. debija” un no kā baidās tie, kas cieš no niktofobijas? Izmanto enciklopēdisko uzziņu krātuvi, lai pārbaudītu vai uzzinātu faktus, skaidrojumus, terminus un svešvārdus.Izgūsti tekstu no skenēta dokumenta latviešu, angļu, krievu, vācu, franču, lietuviešu un igauņu valodā. Pēc izgūšanas tekstu vari ērti apstrādāt elektroniski vai iztulkot.
Apskatīt Mac versiju >>

Runas atpazīšana

Piedāvājam izmēģināt pirmo latviešu valodas runas atpazinēju, kas prot izgūt tekstu no audiofaila. Tas ir vienkārši — ierunā tekstu, kuru vēlies atpazīt, vai arī augšupielādē jau gatavu audiofailu. Izgūtā teksta kvalitāte ir atkarīga no audiofaila kvalitātes.

Izmanto jauno iespēju, kas palīdz ietaupīt laiku, ierunājot tekstu tieši datorā!

Valodas rīki

Tildes Biroja pareizrakstības un gramatikas rīki tavos tekstos pārbauda to, kas pašam piemirsies — vārdu, komatu un biežāk sastopamās stila kļūdas. Papildus sadaļā "Gramatika" vari uzzināt, kā pareizi rakstāmi latviešu valodas un svešvalodu vārdi dažādās izteiksmēs un locījumos.

Produktā pieejami arī Tildes radītie fonti un dažādi tastatūras izkārtojumi. 

Kļūdu labošana ir saderīga ar operētājsistēmām Windows un OS X, programmatūru MS Office, iWork, LibreOffice (Windows versija) un OpenOffice (Windows versija).

 

Tulkošana

Kad ar vienu valodu ir par maz, Tildes Birojā vari lietot latviešu, angļu, vācu, krievu, franču, lietuviešu un igauņu valodas vārdnīcas atsevišķu vārdu un terminu tulkošanai.

Iepazīsties arī ar pasaulē labāko automātisko tulkotāju darbam Baltijas valodās. Šis ir rīks īpaši produktīvam darbam, ar to vari iztulkot ne vien teikumu, bet uzreiz visu dokumentu.

 

 

Sinonīmi

Vai atceries, ko latviešu valodas skolotāja mācīja par vārdu atkārtošanos blakus teikumos? Tildes Birojs to lieku reizi atgādina. Uzlabo valodu savos rakstu darbos un atrodi īstos vārdus, izmantojot Tildes Biroja sinonīmu vārdnīcu. Bagātini savu valodu un uzzini, kādi vārdi vēl apzīmē meklēto jēdzienu.

Tagad sinonīmi pieejami arī angļu, krievu, vācu, franču un lietuviešu valodā.

 

 

Tildes Birojs piedāvā arī:
Dokumentu veidnesEnciklopēdijasAttēlu atpazīšanu
Nelauzi vairs galvu par to, kā rakstīt uzrunu, kurā malā likt datumu, kā formulēt iesnieguma tekstu vai strukturēt savu CV. Ērti pieejami un vienmēr pa rokai — dažādi paraugi, kas atvieglo lietišķo dokumentu noformēšanu. Kā radies jēdziens "Andalūzijas suns", kurā gadā dibināta grupa “100. debija” un no kā baidās tie, kuri cieš no niktofobijas? Izmanto enciklopēdisko uzziņu krātuvi, lai pārbaudītu vai uzzinātu faktus, skaidrojumus, terminus un svešvārdus.Pārrakstīšana ar roku vairs nav modē. Izgūsti tekstu no skenēta dokumenta latviešu, angļu, krievu, vācu, franču, lietuviešu un igauņu valodā. Pēc izgūšanas tekstu vari ērti apstrādāt elektroniski.

Tildes Birojs ir savietojams ar operētājsistēmām Windows (sākot no Windows Vista)
un OS X (sākot no OS X 10.9.5).