Bieži uzdotie jautājumi


Iegāde

Lietošana

 

 

Tildes Biroja atbalsts
Tālrunis: +371 67 605 722;
E-pasts: birojs@tilde.lv
Darba laiks: no 10.00 līdz 17.00 (darba dienās)
 

Svarīgi, sazinoties ar atbalsta speciālistiem!

Kāda licence man ir jāiegādājas?
Detalizēts apraksts par licenču veidiem ir pieejams šeit.

Vai tiek piedāvāta licenču nomas iespēja?
Jā, mēs piedāvājam izmantot Tildes Biroja licenču nomas iespējas un priekšrocības, kas ļauj līguma darbības laikā vienmēr lietot jaunāko Tildes Biroja versiju visos uzņēmuma datoros, neraizējoties, vai to skaits gada laikā nepārsniegs licencē minēto.

Vai tiek piemērotas īpašas atlaides izglītības iestādēm?
Izglītības iestādēm tiek piemērota 25% atlaide. Vairāk par to, kuras organizācijas un iestādes ir tiesīgas iegādāties Tildes produktu EDU versijas, lasiet šeit.

Vai var iegādāties Tildes Biroju e-veikalā?
Piedāvājam iegādāties Tildes Biroju privātpersonām un uzņēmumiem. 

Cik maksā Tildes Birojs?
Tildes Biroja cenas atšķiras atkarībā no tā, vai esat individuālais lietotājs vai juridiska iestāde. Cenas skatiet šeit.

Kas ir aktivizēšana?
Aktivizēšana ir Tildes Biroja reģistrēšana Tildes serverī, lai saņemtu papildu iespējas: jauninājumus un internetā pieejamus pakalpojumus. Aktivizēšana tiek prasīta, kad tiek izmantotas Tildes Biroja piedāvātās tiešsaistes iespējas — jauninājumi un Tildes Biroja reģistrēšana.

Kā notiek Tildes Biroja aktivizēšana, ja tas tiek pārinstalēts? Vai ir iespēja atkārtoti ievadīt kodu?
Tildes Biroja aktivizēšanu var veikt pēc Tildes Biroja atkārtotas uzstādīšanas vai pārinstalēšanas — to var aktivizēt un veikt pārinstalēšanu tik bieži, cik tas ir nepieciešams. Tajā pašā laikā sabiedrība Tilde patur tiesības bloķēt produkta atslēgas, kuras tiek izplatītas pirātiskā ceļā.

Kā var reģistrēt Tildes Biroju?
Tildes Biroju var reģistrēt elektroniski. Lai reģistrētu Tildes Biroju, noklikšķini uz izvēlnes Tildes Biroja reģistrēšana, kas atrodas Tildes Biroja programmu grupā. Reģistrēšana dod iespēju saņemt bezmaksas tehnisko atbalstu, kā arī informāciju par īpašiem piedāvājumiem un akcijām.

Vai Tildes Birojs nodrošina 64 bitu platformas atbalstu?
Tildes Birojs nodrošina 64 bitu Windows, 64 bitu MS Office un 64 bitu OS X atbalstu.

Kad sākas Tildes Biroja abonementa termiņš?
Abonementa termiņš sākas no instalēšanas brīža un ir spēkā vienu gadu, kura laikā var saņemt visus labojumus un papildinājumus. Daudzlietotāju licencēm abonementa termiņš sākas no licences izdošanas brīža.

Vai klientam parādīsies paziņojums par abonementa termiņa beigām?
Abonēšanas perioda beigās lietotāji saņems informāciju par to, ka ir jāpagarina abonements, lai saņemtu visus jauninājumus.

Kas notiek pēc abonementa termiņa beigām?
Tildes Biroju drīkst turpināt lietot, bet nav pieejamas jaunās iespējas un jaunā funkcionalitāte, ko piedāvā atjauninājumi.

Kādas ir programmatūras tehniskās prasības?
Dators ar procesoru, kas ekvivalents vai jaudīgāks par Intel Pentium III 1 GHz; Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10 vai atbilstoša jaunāka versija, Mac OS X 10.9.5 vai jaunāka versija

Kurās programmās darbojas pareizrakstības pārbaude?
Tildes Biroja pareizrakstības un gramatikas pārbaude Windows vidē tiek piedāvāta šādām programmām: Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice. Mac vidē teksta labošanas rīki ir pieejami programmās, kas izmanto OS X iebūvēto gramatikas un pareizrakstības pārbaudi, kā arī MS Office 2011 un 2016 programmās (sākot no 15.22.1. versijas).

Ko darīt, ja Tildes Biroju 2014 nevar atjaunināt uz Tildes Biroju 2016?
Ir novērota nepilnība operētājsistēmas reģistros pēc jaunināšanas uz Windows 10, ja datorā ir bijusi instalēta vecāka Tildes Biroja versija un tiek mēģināts instalēt/jaunināt uz Tildes Biroja 2016. gada versiju. Iepriekšējā Tildes Biroja versija atinstalējas nekorekti, jo reģistros paliek ieraksts, kas traucē instalēt Tildes Biroju 2016. Lai to risinātu, jāveic divas darbības. 
1. Svarīgi! Noteikti jāpārliecinās, ka Tildes Birojs ir atinstalēts te: Control panel -> Programms and features. Ja Tildes Birojs nav atrodams, jāizpilda otra darbība.
2. Jālejupielādē un jāatarhivē fails BirojsEstimatedSize2.zipno atarhivētās mapes tas jāpalaiž ar administratora tiesībām. Tiks izpildītas automātiskās komandas komandrindas logā. Pēc sekmīgas izpildes komandrindas logs pazudīs.
Pēc tam atkārtoti jāpalaiž Tildes Biroja 2016 instalācija.