05.10.2017.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2017”.

Balva šogad tiks pasniegta jau vienpadsmito gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei, sabiedrībai, biznesam un labākos e-skolotājus. Balvas tiks pasniegtas 7. decembrī LIKTA gadskārtējā konferencē. Vairāk par "Platīna Peli 2017"

Tilde šogad jau trešo reizi ir kategorijas “Labākais E-skolotājs” atbalstītājs. Kategorijā “Labākais E-skolotājs” var pieteikties skolotāji, e-prasmju pasniedzēji vai citi pretendenti, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā, e-vides lietotāju izglītošanā un izcilā IKT integrēšanā mācību procesā. Balva tiek piešķirta par e-prasmju jomas attīstīšanu, e-vides lietotāju izglītošanu, ieguldījumu informācijas sabiedrības attīstībā vietējā un nacionālā mērogā un ievērojamu izglītības vides bagātināšanu ar IKT iespējām. Tilde uzvarētājam piešķirs naudas prēmiju 1000 EUR (ietverot nodokļus).

Pieteikuma anketa “Labākais E-skolotājs”  Aizpildīta pieteikuma anketa līdz 2017. gada 31. oktobrim jānosūta  uz e-pastu office@likta.lv.

Ar balvas nolikumu var iepazīties LIKTA mājaslapā. Balvas pretendentus vērtēs neatkarīga žūrija.