Tildes Birojs tavā datorā

Valodu tehnoloģijas tavai produktivitātei

No 19.99 eiro gadā

Abonē

Tildes Birojs darbojas gan macOS, gan Windows vidē

Turpmāk vairs nekādu neuzmanības kļudu

Pareizrakstība un gramatika

Tildes Biroja gramatikas un pareizrakstības pārbaude tavos tekstos atradīs vārdu, komatu un biežāk sastopamās stila kļūdas. Papildus sadaļā "Gramatika" vari uzzināt, kā pareizi rakstāmi latviešu valodas un svešvalodu vārdi dažādās izteiksmēs un locījumos.
Produktā pieejami arī Tildes radītie fonti.

Iespēja būt saprastam un saprasties svešvalodās

Tildes Birojā vari lietot latviešu, angļu, vācu, krievu, franču, lietuviešu un igauņu valodas vārdnīcas atsevišķu vārdu un terminu tulkošanai. Iepazīsties arī ar pasaulē labāko automātisko tulkotāju darbam Baltijas valodās. Ar šo rīku vari iztulkot ne vien teikumu, bet arī uzreiz visu dokumentu.

Labākais tulkotājs latviešu angļu valodām

Sinonīmi valodas bagātināšanai

Vai atceries, ko latviešu valodas skolotāja mācīja par vārdu atkārtošanos blakus teikumos? Uzlabo valodu savos rakstu darbos un atrodi īstos vārdus, izmantojot Tildes Biroja sinonīmu vārdnīcu. Bagātini savu valodu un uzzini, kādi vārdi vēl apzīmē meklēto jēdzienu. Sinonīmu vārdnīca pieejama arī angļu, krievu, vācu, franču un lietuviešu valodā.

Sinonīmi

Tulko arī no PDF ar vienu klikšķi

Dokumenta formāts vairs nav šķērslis! Tildes Birojā beidzot ir iekļauta sen gaidītā PDF dokumentu tulkošana.
Iegūsti tekstu no PDF, skenēta materiāla vai attēla un ērti to iztulko vienviet!

Latviešu daiļliteratūra vienmēr pa rokai digitāli

Kad tu pēdējo reizi pārlasīji “Sprīdīti” vai smēlies iedvesmu Aspazijas dzejoļu krājumā? Tildes Biroja Lasītavā atradīsi bagātīgu latviešu daiļliteratūras krājumu brīviem brīžiem un mācībām. Rūdolfa Blaumaņa, Aspazijas, Annas Brigaderes, Vecā Stendera un citu klasiķu darbu kolekcija tapusi sadarbībā ar portālu letonika.lv.

Diktāts

Tekstu var arī nodiktēt un atpazīt

Piedāvājam izmēģināt pirmo latviešu valodas runas atpazinēju, kas prot izgūt tekstu no audiofaila. Tas ir vienkārši — ierunā tekstu, kuru vēlies atpazīt, vai arī augšupielādē jau gatavu audiofailu. Izgūtā teksta kvalitāte ir atkarīga no audiofaila kvalitātes.
Izmanto jauno iespēju, kas palīdz ietaupīt laiku, ierunājot tekstu tieši datorā!

Citas iespējas Tildes Birojā:

Dokumentu veidnes

Dokumentu paraugi

Ērti pieejami un vienmēr pa rokai — dažādi paraugi, kas atvieglo lietišķo dokumentu noformēšanu. Nelauzi vairs galvu par to, kā rakstīt uzrunu, kurā malā likt datumu, kā formulēt iesnieguma tekstu vai strukturēt savu CV.

Enciklopēdijas

Digitālās enciklopēdijas

Kā radies jēdziens "Andalūzijas suns", kurā gadā dibināta grupa “100. debija” un no kā baidās tie, kas cieš no niktofobijas? Izmanto enciklopēdisko uzziņu krātuvi, lai pārbaudītu vai uzzinātu faktus, skaidrojumus, terminus un svešvārdus.

Attēlu atpazīšana

Attēlu atpazīšana

Izgūsti tekstu no skenēta dokumenta latviešu, angļu, krievu, vācu, franču, lietuviešu un igauņu valodā. Pēc izgūšanas tekstu vari ērti apstrādāt elektroniski vai iztulkot.

Sazinies ar mums

Izglītībai

Skolēniem, studentiem, skolotājiem un skolu administrācijām

Uzzini vairāk

Biznesam

Īstā izvēle kvalitatīvai komunikācijai biznesa vidē

Uzzini vairāk