17.11.2009.

Korporācija Microsoft ar sertifikātu apstiprinājusi sabiedrības Tilde izstrādātā Latvijā populārākā plaša lietojuma programmprodukta Tildes Birojs 2008 atbilstību operētājsistēmas Microsoft Windows 7 prasībām. Tildes Biroja 2008 lietotāji var būt droši, ka pāreja uz jauno operētājsistēmu neradīs problēmas saistībā ar ierasto līdzekļu lietošanu darbam ar datoru latviešu valodā un svešvalodās.
Tildes Birojs sniedz iespēju ērtāk un ātrāk strādāt ar datoru latviešu valodā un svešvalodās – sagatavot pareizus dokumentus, pārbaudot tajos vārdu un teikumu pareizrakstību, kā arī tulkot angļu, vācu, krievu un franču valodā, izmantojot plašas un kvalitatīvas vārdnīcas. Tagad šīs iespējas būs arī visiem jaunās operētājsistēmas Microsoft Windows 7 lietotājiem, kas ikdienas darbam izmanto programmproduktu Tildes Birojs.
Daiga Trumpe, Microsoft Latvia vadītāja, akcentē: „Jaunā operētājsistēma Windows 7 ir vienkārši savietojama ar mūsu sadarbības partneru produktiem un risinājumiem, kas veidoti uz Microsoft platformas. Tildei piešķirtais sertifikāts apliecina, ka uzņēmums savā darbā lieto modernas un novatoriskas tehnoloģijas, kas ir pilnībā savietojamas ar jaunāko Microsoft operētājsistēmu Windows 7. Atzinīgi vērtējam Latvijas datorprogrammu ražotāja spējas nodrošināt šo atbilstības sertifikātu saviem ražotajiem produktiem tik īsā laikā pēc oficiālās Windows 7 ienākšanas tirgū. Tas ļauj Tildes klientiem būt drošiem par savu IT ieguldījumu ilgtspējīgumu.”
Tildes Birojs ir populārākā Latvijas datorprogramma, kurai ir vairāk nekā 250 000 licencētu lietotāju. Sabiedrības Tilde programmatūras direktore Jana Ķikāne uzskata: „Sekot līdzi tehnoloģiju attīstībai un nodrošināt mūsu produktu atbilstību jaunākajām operētājsistēmu versijām ir mūsu pienākums. Produktu atbilstību jaunajām operētājsistēmām parasti testējam jau pirms to nokļūšanas pie lietotājiem – tā sauktajā beta testēšanas periodā. Tas arī šoreiz ļāva tik operatīvi nodrošināt Tildes Biroja 2008 atbilstību jaunajai sistēmai Windows 7 un ātri iegūt atbilstošo Microsoft sertifikātu. Tildes Birojs ir mūsu visplašāk lietotais produkts, tādēļ, apzinoties atbildību daudzo lietotāju priekšā, galvenā uzmanība tika pievērsta tieši šim produktam. Jāpiemin, ka sertifikācijas procedūru ir veiksmīgi izturējuši arī virkne citu mūsu produktu: Tildes WinLogs 2008, produkta Tildes Jumis komponenti Uzņēmuma Vadība un Kases aparāts un citi.”
Tildes Biroja un citu Tildes programmproduktu kvalitatīva lietošana operētājsistēmā Microsoft Windows 7 ir apstiprināta, un turpmāk to apliecinās atbilstoša norāde uz produkta iepakojuma.