Izmantojot neironu tīklus, Tilde radījusi inovatīvu mašīntulku arābu valodai

Izmantojot neironu tīklu tehnoloģiju, IT uzņēmumam Tilde ir izdevies radīt inovatīvu mašīntulkošanas sistēmu arābu valodai. Tildes mašīntulku šobrīd testē globāls ASV ziņu dienests, pārbaudot tā piemērotību ziņu tulkošanai. Mašīntulku jau ir novērtējis ziņu dienesta Ēģiptes birojs un ir atzinis, ka Tildes produkts ir kvalitatīvāks un viņu vajadzībām piemērotāks nekā Google Translate.

Jauns seminārs “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības Tildes Jumī”

SIA “Enols” aicina uz jaunu semināru “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības Tildes Jumī”.

Semināra mērķis: izprast un apgūt vadības atskaišu sagatavošanu, grupējot ieņēmumus/izdevumus vai naudas plūsmu pa struktūrvienībām, finansējumiem, projektiem un citiem iepriekš definētiem kritērijiem, praktiski izveidojot Tildes Jumī budžeta tāmes, atlasot noteiktam finansējumam atbilstošus datus, veidojot grāmatvedības atskaites pēc dimensijām, kā arī veidojot atskaites MS Excel pēc budžeta kodiem, struktūrvienībām, finansējuma posteņiem u.c.

Datorzinību centrs: mācības “Noliktavas uzskaite sistēmā Tildes Jumis”

"Datorzinību centrs" organizē mācības „Noliktavas uzskaite sistēmā Tildes Jumis" (8 akad. stundas), kas paredzētas iepirkumu speciālistiem, pārdošanas darbiniekiem, grāmatvežiem u.c.

Norises laiks: 23. novembrī no 9.30 līdz 16.45.

Cena vienam mācību dalībniekam: EUR 80 + PVN.

Norises vieta: SIA "Datorzinību centrs" - Rīga, Lāčplēša iela 41, 4.stāvā.

Pieteikšanās uz mācībām pa e-pastu: kursi@dzc.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, uzņēmuma nosaukumu un rekvizītus.

Papildu informācija pa tālruni – 26475979.

Datorzinību centrs aicina uz mācībām par Tildes Jumi novembrī!

“Datorzinību centrs” piedāvā apgūt Tildes Jumi ar Eiropas līdzfinansējumu MMU projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” ietvaros.

Projektā var piedalīties darbinieki no mazajiem un mikro uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātās personas, kas atbilstat projekta kvalifikācijas prasībām:

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena jau 24.oktobrī!

Aicinām piedalīties Tildes organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā. Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus Tildes Jumja ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.

Pasākums notiks šī gada 24. oktobrī (trešdienā) Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

13.00 – 13.05    Atklāšana.

13.05 – 14.05    Tildes Jumis Personāls – atbildes uz jautājumiem. Lektore: Anda Ziemele – SIA „Tilde” grāmatvedības sistēmu analītiķe.

4. oktobra uzlabojumi Tildes Jumis Personālā

- Uzlabots IIN aprēķins nerezidentiem ar A1 sertifikātu

- Izveidota automātiska IIN apliekamā ienākuma summas samazināšana, ja atvieglojumu summa pārsniedz apliekamo ienākumu

- Izveidota iespēja pārnest neizmantoto atvieglojumu daļu uz 23% apliekamā ienākuma daļu - Maksājumu uzdevumu veidošana neizmantojot algu/avansu/izmaksu sarakstus

- Maksājumu uzdevumu kopēšanas iespējas

- Pirms izdrukas logi papildināti ar jaunu rekvizītu iekļaušanu

- Izveidota iespēja algu kopsummu izdrukās ievietot rekvizītus

Datorzinību centrs aicina uz mācībām par Tildes Jumi!

SIA “Datorzinību centrs aicina grāmatvežus uz mācībām par grāmatvedības, uzņēmuma vadības un analīzes sistēmu „Tildes Jumis” (24 akad. st.)

 

Norises laiks: 24., 25. un 26. oktobris no plkst. 10.00 līdz 17.15

 

Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 41, SIA “Datorzinību centrs” telpās

 

Maksa par kursu: 270 EUR + PVN

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv un norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un maksātāja rekvizītus.

 

Pages