Izmantojot neironu tīklus, Tilde radījusi inovatīvu mašīntulku arābu valodai

Izmantojot neironu tīklu tehnoloģiju, IT uzņēmumam Tilde ir izdevies radīt inovatīvu mašīntulkošanas sistēmu arābu valodai. Tildes mašīntulku šobrīd testē globāls ASV ziņu dienests, pārbaudot tā piemērotību ziņu tulkošanai. Mašīntulku jau ir novērtējis ziņu dienesta Ēģiptes birojs un ir atzinis, ka Tildes produkts ir kvalitatīvāks un viņu vajadzībām piemērotāks nekā Google Translate.

Tildes Jumis 2019 Marta izlaidums

Esam sagatavojuši un nosūtām sistēmas Tildes Jumis 2019 Marta izlaidumu, kurā ietvertie uzlabojumi atvieglos un darīs patīkamāku darbu ar šo sistēmu.

Būtiskākie jaunumi sistēmas Tildes Jumis 2019 Marta izlaidumā:

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena 27. martā!

Aicinām Jūs piedalīties Tildes organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā. Ceram arī šajā reizē sniegt noderīgus padomus Tildes Jumja ērtākā izmantošanā, kā arī papildināt jūsu zināšanas grāmatvedības jomā.

Grāmatvežu pēcpusdiena notiks šī gada 27. martā (trešdienā) Biznesa augstskolā “Turība”, Graudu iela 68, Rīga. Sākums plkst. 13.00, ierašanās – no plkst. 12.30.

Darba kārtībā:

13.00 – 13.05     Atklāšana

13.05 – 13.20 Tildes Jumis jaunumi

Datorzinību centrs kursi: Personāla modulis sistēmā Tildes Jumis

SIA “Datorzinību centrs” aicina apmeklēt kursu “Personāla modulis sistēmā Tildes Jumis”, kas notiks 21. martā no 9.30 līdz 16.45.

Norises vieta – Lāčplēša ielā 41.

Maksa vienam dalībniekam – 80 EUR + PVN.

Kursa programma: http://www.dzc.lv/kursu_katalogs/tildes-jumis-personals/

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv  un norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontakttālruņa numuru un maksātāja rekvizītus.

Pages