Izmantojot neironu tīklus, Tilde radījusi inovatīvu mašīntulku arābu valodai

Izmantojot neironu tīklu tehnoloģiju, IT uzņēmumam Tilde ir izdevies radīt inovatīvu mašīntulkošanas sistēmu arābu valodai. Tildes mašīntulku šobrīd testē globāls ASV ziņu dienests, pārbaudot tā piemērotību ziņu tulkošanai. Mašīntulku jau ir novērtējis ziņu dienesta Ēģiptes birojs un ir atzinis, ka Tildes produkts ir kvalitatīvāks un viņu vajadzībām piemērotāks nekā Google Translate.

Datorzinību centrs: mācības Personāla modulis sistēmā Tildes Jumis

SIA “Datorzinību centrs” aicina apmeklēt kursu “Personāla modulis sistēmā Tildes Jumis , kas notiks 17. decembrī no 9.30 līdz 16.45.

Norises vieta – Lāčplēša ielā 41.

Maksa vienam dalībniekam – 80 EUR + PVN.

Kursa programma: http://www.dzc.lv/kursu_katalogs/tildes-jumis-personals/

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv  un norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontakttālruņa numuru un maksātāja rekvizītus.

Tildes Jumis 2018 Novembra izlaidums

Esam sagatavojuši un nosūtām sistēmas Tildes Jumis 2018 Novembra izlaidumu, kurā ietvertie uzlabojumi atvieglos un darīs patīkamāku darbu ar šo sistēmu.

 Būtiskākie jaunumi sistēmas Tildes Jumis 2018 Novembra izlaidumā:

1.   Izmaiņas noliktavas dokumentu noformēšanā:

Jauns seminārs “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības Tildes Jumī”

SIA “Enols” aicina uz jaunu semināru “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības Tildes Jumī”.

Semināra mērķis: izprast un apgūt vadības atskaišu sagatavošanu, grupējot ieņēmumus/izdevumus vai naudas plūsmu pa struktūrvienībām, finansējumiem, projektiem un citiem iepriekš definētiem kritērijiem, praktiski izveidojot Tildes Jumī budžeta tāmes, atlasot noteiktam finansējumam atbilstošus datus, veidojot grāmatvedības atskaites pēc dimensijām, kā arī veidojot atskaites MS Excel pēc budžeta kodiem, struktūrvienībām, finansējuma posteņiem u.c.

Datorzinību centrs: mācības “Noliktavas uzskaite sistēmā Tildes Jumis”

"Datorzinību centrs" organizē mācības „Noliktavas uzskaite sistēmā Tildes Jumis" (8 akad. stundas), kas paredzētas iepirkumu speciālistiem, pārdošanas darbiniekiem, grāmatvežiem u.c.

Norises laiks: 23. novembrī no 9.30 līdz 16.45.

Cena vienam mācību dalībniekam: EUR 80 + PVN.

Norises vieta: SIA "Datorzinību centrs" - Rīga, Lāčplēša iela 41, 4.stāvā.

Pieteikšanās uz mācībām pa e-pastu: kursi@dzc.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, uzņēmuma nosaukumu un rekvizītus.

Papildu informācija pa tālruni – 26475979.

Pages